Maluszki
Informacja z dnia: 2023-12-28
 „Kocham Babcię i Dziadka...” Bożena Forma Kocham mocno Babcię, Dziadka To nie żarty moi mili Dzisiaj im życzenia składam By sto latek jeszcze żyli.   "Niech nam żyją. (...)
Wiesz i piosenka styczeń
Informacja z dnia: 2023-12-22
W środę 20 grudnia, w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie wigilijne, które przebiegło w magicznej i ciepłej atmosferze. Dzieci z najstarszej grupy przedstawiły jasełka dla wszystkich dzieci, zakończone wsp&oac (...)
Spotkanie wigilijne
Informacja z dnia: 2023-12-13
Jak co roku, o tej porze, święta się zbliżają. Z tej okazji Maluszki serdecznie Was witają. Tak zaczął się bardzo intensywny dzień dla naszych najmłodszych. Były piosenki, wierszyki, tańce i ręcznie wykonane ozdoby choin (...)
Świąteczne gwiazdeczki
Informacja z dnia: 2023-12-06
Święta tuż tuż, więc w naszym przedszkolu nadszedł czas na pieczenie i dekorowanie świątecznych pierniczków. Najpierw dzieci poznały składniki i sposób wykonania ciasta, a następnie po dokładnym umyciu (...)
Informacja z dnia: 2023-12-06
Oczekiwane cały rok Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektó (...)
Idzie Mikołaj tup,tup,tup
Informacja z dnia: 2023-12-05
4 grudnia nasze przedszkolaki świętowały Dzień Górnika zwany- „Barbórką”. Święta Barbara jest patronką górników, która przypomina o ciężkiej i niebezpiecznej pracy w kopalni (...)
Barbórka u Maluszków