Maluszki
Informacja z dnia: 2024-02-29
  "Marzec" Agnieszka Filipkowska W marcu zmienna jest pogoda: trochę deszczu, słońca, śniegu. I choć nam bałwana szkoda, cieszą główki przebiśniegów. Wiosna żegna sen nie (...)
Wiersz i piosenka Marzec
Informacja z dnia: 2024-02-22
W tym tygodniu Maluszki stały się badaczami kosmosu. Dowiedziały się, co to jest stacja kosmiczna, rakieta oraz poznały wiele nowych pojęć związanych z Układem Słonecznym. Doskonaliły umiejętność liczenia oraz określania (...)
Kosmiczna matematyka
Informacja z dnia: 2024-02-20
Walentynki dzieci spędziły na poznawaniu zwyczajów związanych z tym dniem, a także mogły posmakować wcześniej przygotowanych babeczek. Maluszki skorzystały również z z możliwości zrobienia sobie zdjęcia z o (...)
Informacja z dnia: 2024-02-15
W bieżącym  tygodniu Maluchy poznawały bogactwo życia w środowisku wodnym i podziemnym. Dzieci poznały również budowę wulkanu i podstawowe zjawiska w nim zachodzące.Z zaciekawieniem przystąpiły do zabawy bada (...)
Pod ziemią pod wodą
Informacja z dnia: 2024-02-01
"Dinozaury" Aleksandra Wojtyła Dinozaury to takie stworzenia, których już od dawna na świecie nie ma. Niektóre były duże, wielkości wieżowca, a inne małe, na przykład jak owca. D (...)
Wiersz i piosenka Luty