Maluszki
Informacja z dnia: 2024-04-26
W tym tygodniu Maluszki omawiały tematy związane ze służbami ratunkowymi. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca policjanta, lekarza i strażaka, a na koniec tygodnia wykonały pracę plastyczną przedstawiającą lizak p (...)
Służby ratunkowe
Informacja z dnia: 2024-04-25
W minioną środę Maluszki gościły w swoje sali Panią Wiolettę, która pracuje w chojnickiej bibliotece. Dzieci wysłuchały opowiadania pt.: "Własny kolor", które opowiada o losach kolorowego kameleon (...)
Lekcja biblioteczna
Informacja z dnia: 2024-04-19
W minionym tygodniu nasze przedszkole odwiedził Magik. Dzieci z wielkim zaciekawieniem obserwowały wszystkie sztuczki magiczne i chętnie asystowały w trakcie występu.  (...)
Interaktywny pokaz magii
Informacja z dnia: 2024-04-19
W mijającym tygodniu Maluszki poznawały mieszkańców łąki, dowiedziały się jak wyglądają i jakie wydają dźwięki. Wszystkie Maluchy wiedzą, że nie należy krzywdzić żadnego z tych zwierząt, bo każde z nim ma swoją ro (...)
Na wiosennej łące
Informacja z dnia: 2024-04-12
W tym tygodniu maluszki rozmwiały o tym jak można dbać o naszą planetę, o utrzymywaniu porządku wokół siebie, właściwym zachowaniu w lesie, zanieczyszczeniu wód, używaniu surowców wtórnych i s (...)
Dbamy o naszą planetę
Informacja z dnia: 2024-04-12
Wiosna w przyrodzie zagościła już na dobre.  Z tej okazji maluszki zaprosiły do przedszkola swoich rodziców, aby  zaprezentować swoje umiejętności podczas różnorodnych zabaw z Panią Wiosną ... (...)
Wiosenne zajęcia otwarte
Informacja z dnia: 2024-04-11
W minionym tygodniu  z okazji  rocznicy śmierci Jana Pawła II w naszym przedszkolu odbyła się kolejna XVI edycja międzyprzedszkolnego konkursu wiedzy "Wspomnienia o Papieżu Janie Pawle II". Malus (...)
Wspomnienie o Świętym Janie Pawle II
Informacja z dnia: 2024-04-01
Motyle Zofia Makowska Kolorowe motyle latają nad łąką. Dzieci śmieją się do nich, ogrzewa je słonko. Złapmy w dłonie motylka, obejrzyjmy go z bliska Potem puśćmy go na łąkę, na zielone pastwiska.   (...)
Wiersz i piosenka Kwiecień