Maluszki
Informacja z dnia: 2024-03-28
27 marca odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt.: "Ozdoba Wielkanocna", brało w nim udział 45 dzieci z całego przedszkola wraz z rodzicami.  Wszyscy uczestniczy konkursu otrzymali dyplomy i nagro (...)
Konkurs plastyczny OZDOBA WIELKANOCNA
Informacja z dnia: 2024-03-25
Tegoroczna zima była wyjątkowo łagodna. Mimo to mamy jej już dosyć. Także szarówki, kataru i zmarzniętych stóp. Na szczęście to już ostatnie jej dni. Dzieci z naszego przedszkola poczuły już wiosnę i wykona (...)
Przebiśniegi
Informacja z dnia: 2024-03-21
Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny - 21 marca - był bardzo kolorowy i wesoły w naszym przedszkolu. Dzieci przygotowały kapelusz dla Pani Wiosny na powitanie. Następnie ruszyliśmy na podchody po naszym przedszkolu w (...)
Wiosna i jej pomocnicy
Informacja z dnia: 2024-03-15
W minionym tygodniu Maluszki omawiały tematy związane z marcową pogodą. Dzieci poznały znaczenie przysłowia "W marcu jak w garncu" i wykonały pracę plastyczną o tym tytle. Maluszki dowiedziały się, co to znaczy (...)
Marcowa pogoda
Informacja z dnia: 2024-03-14
W minionym tygodniu Maluszki omawiały tematy związane z kinem i teatrem. Dzieci dowidziały się w jaki sposób należy zachowywać się w tych miejscach, poznały zawód aktora, mogły też uczestniczyć w sensie fil (...)
W kinie i teatrze