Zuchy
Informacja z dnia: 2023-10-31
" Taki duży, taki mały- może świętym być." 31 października  w naszym przedszkolu odbył się Bal Wszystkich Świętych. Tego dnia nasze przedszkolaki zamieniły się w aniołki, biskupów, papieży i wiel (...)
Bal Wszystkich Świętych
Informacja z dnia: 2023-10-30
W poniedziałek 30 października 2023r. zuchy wzięły udział w spektaklu pt. " Księga Dżungli". Przedstawienie odbyło się Chojnickim Centrum Kultury, a wystąpili aktorzy z Wrocławskiego Teatru In- Art. Dzieci pozn (...)
Księga Dżungli
Informacja z dnia: 2023-10-28
W piątek 26 października, dzieci przyszły ubrane na pomarańczowo, można było poczuć się jak w dyniowej grządce. Dzieci poznały wielką różnorodność dyń i wzbogaciły wiedzę na ich temat. Dowiedziały się, że  dy (...)
Dzień Dyni
Informacja z dnia: 2023-10-25
  25 października br. grupa zuchów reprezentowała nasze przedszkole w XXII- Przeglądzie Bajek i Baśni, zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne ,,Bajka’’.  Tegor (...)
Bajka pantonima w Bajce
Informacja z dnia: 2023-10-19
18 października przedszkolacy uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez Straż Miejską w Chojnicach.  Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie poruszać się po drogach, utrwaliły znaki drogowe i przekonały się (...)
Autochodzik
Informacja z dnia: 2023-10-18
W poniedziałek w grupie 6-latków już od rana zrobiło się bardzo pomarańczowo, smacznie i zdrowo, a wszystko za sprawą marchewki. Ciasto marchewkowe- zdrowe, bardzo smaczne i samodzielnie przyrządzone! Tak urozmai (...)
Ciasto marchewkowe
Informacja z dnia: 2023-10-14
" Wśród liści kasztany, brązowe kasztany, a każdy z kasztanów jak namalowany. Błyszcząca twarzyczka śmieje się z daleka. Właśnie spadł z gałęzi i na ciebie czeka..." Jesień to znakomita pora ro (...)
Zabawy z kasztanami i nie tylko
Informacja z dnia: 2023-10-09
Przedszkolacy bardzo lubią zajęcia kulinarne, w czasie których przygotowywały wraz z paniami różne smakowitości. Na początku tygodnia zuchy zabrały się do zrobienia zdrowych frytek z marchewki, a dzisiejsze (...)
Zajęcia kulinarne
Informacja z dnia: 2023-10-06
W mijającym tygodniu rozpoczęła się nasza przygoda z alfabetem. W świat literki ,,o" wprowadziła nas piosenka ,,Koleżanka Ola". Przedszkolaki rozwiązywały zagadki, dzieliły wyrazy na sylaby i głoski oraz uczest (...)
Poznajemy litery