Zuchy
Informacja z dnia: 2024-04-27
„ Kocham mamę i tatę nie tylko od święta” Ja kocham mamę, nie tylko od święta. Ja kocham za to, że o mnie pamięta, a przed wszystkim, że mnie urodziła, gdy byłam głodna, to zawsze karmiła.   (...)
Wiersz i Piosenka Maj
Informacja z dnia: 2024-04-26
Zuchy uczestniczyły w konkursie" Eko Zgadul Zgadula" w Przedszkolu Niepublicznym Jarzębinka w Chojnicach. Dzieci musiały odpowiedzieć na zagadki, rozwiązać rebusy. Poprawne odpowiedzi honorowane były punktami. (...)
Konkurs Eko- Zgaduj Zgadula
Informacja z dnia: 2024-04-25
24 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji wybraliśmy się do Chojnickiego Centrum Kultury na przedstawienie teatralne pod tytułem " Ratujmy las" w wykonaniu Teatru Gargulec. Podczas występu dzieci dowi (...)
W kinie, w teatrze
Informacja z dnia: 2024-04-24
23 kwietnia wybraliśmy się do Przedszkola Niepublicznego " Muzykalni" w Chojnicach na Niebieskie Igrzyska.  Niebieskie Igrzyska to ogólnopolskie wydarzenie będące częścią obchodów Światowego (...)
Niebieskie Igrzyska
Informacja z dnia: 2024-04-20
Zuchy spacerowały dzisiaj po chojnickim rynku i miały możliwość zwiedzenia ratusza- dziękujemy!     (...)
Z wizytą w Urzędzie Miasta
Informacja z dnia: 2024-04-19
Dnia 18 kwietnia, korzystając z zaproszenia dzieci wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 5 w Chojnicach by zobaczyć jak wygląda szkoła od bliska. Podczas spotkania zuchy wzięły udział w zajęciach dotyczących tematyki Jap (...)
Z wizytą w Szkole Podstawowej nr 5 w Chojnicach
Informacja z dnia: 2024-04-18
Dnia 16 kwietnia dzieci wybrały się do Biblioteki Miejskiej w Chojnicach. Odbyły ciekawą lekcję na temat książek. Pani z biblioteki przeczytała dzieciom opowiadanie pt.: " Kuku i historia pępka".  Spotkan (...)
Z wizytą w bibliotece
Informacja z dnia: 2024-04-14
Jak to się dzieje, że w śmieciarce mieści się tyle odpadów? W jaki sposób odpady ze śmieciarki są wyrzucane?  Czy trudno jest prowadzić śmieciarkę? Zuchy  zapoznały się z podstawowymi zasadami (...)
Nietypowa lekcja ekologii
Informacja z dnia: 2024-04-13
10 kwietnia Zuchy uczestniczyły w międzyprzedszkolnym konkursie matematycznym " Mały matematyk" organizowanym przez przedszkole Misiowa Akademia. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem rozwiązywali zadania i (...)
Mały matematyk
Informacja z dnia: 2024-04-13
Podstawową formą aktywności dziecka w wieku przedszkolnym jest zabawa, dlatego różnorodne kontakty ze światem matematyki w przedszkolu mają charakter zabawowy. Magiczny świat pełen liczb, przeliczanie i konstruow (...)
W krainie liczb
Informacja z dnia: 2024-04-09
Czytanie dla dziecka powinno być przyjemnością, a nie obowiązkiem. Dlatego najlepszym sposobem na naukę czytania jest zabawa i twórcza. Zuchy utrwalały znajomość liter poprzez zabawę. Dzieci aktywnie uczestniczyły (...)
Zabawy z literkami
Informacja z dnia: 2024-04-05
Dnia 5 kwietnia w naszym przedszkolu odbyła się XVI edycja konkursu wiedzy o Świętym Janie Pawle II. Zaproszenie do udziału w konkursie przyjęły inne placówki: Misiowa Akademia, Bajka, Jarzębinka, Promyczek. Przy (...)
Wspomnienie o papieżu Janie Pawle II
Informacja z dnia: 2024-04-04
Przedszkolacy wzięli udział  Konkursie Plastycznym „Św. Jan Paweł II – Wielki Polak”. Przy tej okazji dzieci miały okazję poznać sylwetkę wybitnego papieża Polaka, jego niezwykłe przygody od c (...)
Święty Jan Paweł II- Wielki Polak