Zuchy
Informacja z dnia: 2024-01-28
Biała Pani zima sł. T. Błaszczyk, muz. M. Pesztat Biała Pani Zima otuliła świat, Sople wywiesiła, zamroziła staw, Śnieg zasypał lasy pola, Cisza, cisza dookoła Milczy nawet ptak, milczy nawet ptak. Przyjdą&nbs (...)
Wiersz i Piosenka Luty
Informacja z dnia: 2024-01-27
26 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się XXIII Edycja Konkursu regionalnego pt,, Czy znasz swoje miasto i region?” Dzieci z grupy zuchów i straszków zaprezentowały się w pięknych programa (...)
Czy znasz swoje miasto i region?
Informacja z dnia: 2024-01-25
Karnawał, to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka- w takiej atmosferze bawiły się dzieci 25 stycznia podczas balu karnawałowego. (...)
Bal Karnawałowy
Informacja z dnia: 2024-01-19