Zuchy
Informacja z dnia: 2024-03-30
W ramach rozwijania umiejętności i aktywności fizycznej nasze zuchy wybrały się do Akademii Tańca " Piętro Wyżej" gdzie uczestniczyły w zajęciach tanecznych. Zajęcia taneczne, to świetna okazja, by poprzez ruch (...)
Z wizytą w Akademii tańca Piętro wyżej
Informacja z dnia: 2024-03-29
,,Wiosenne buziaki" I. Już rozgościła się wiosna. słońce i kwiaty przyniosła. Huśta się lekko na tęczy, motyle i ptaki ślą wiośnie buziaki. Ref.: Hop, hop, raz, dwa, trzy, tańczymy z wiosenką ja i ty. Naw (...)
Wiersz i Piosenka Kwiecień
Informacja z dnia: 2024-03-28
Wielkanoc w przedszkolu to wyjątkowy czas. Dzieci uwielbiają przygotowania do Świąt. W grupie zuchów już od kilku dni panowała wielkanocna atmosfera. Podczas zajęć dydaktycznych dzieci rozmawiały o tradycjach wiel (...)
Wielkanocny czas w przedszkolu
Informacja z dnia: 2024-03-21
21 marca powitaliśmy wiosnę w nietypowy sposób- grą terenową. " Na tropie Wiosny". Dzieci znalazły list od Pani Wiosny wraz ze wskazówkami, które doprowadziły je do tajemniczej mapy. Odkryw (...)
Na tropie Wiosny
Informacja z dnia: 2024-03-20
W ostatnich dniach zuchy bardzo dużo czadu poświęciły marcowej pogodzie. Mottem przewodnim całego tygodnia było przysłowie " w marcu jak w garncu, które było inspiracją do zabaw muzyczno-ruchowych. Dzieci pod (...)
Marcowa pogoda
Informacja z dnia: 2024-03-19
I Chojnicki Turniej Szachowy Przedszkolaków    9 marca odbył się w SP nr 8 w Chojnicach I Chojnicki Turniej Szachowy Przedszkolaków zorganizowany przez UKS ÓSEMKA Chojnice. Wzięło w n (...)
Chojnicki Turniej Szachowy Przedszkolaków
Informacja z dnia: 2024-03-18
15 marca reprezentanci naszego przedszkola brali udział w organizowanym przez Szkołę Podstawową  Wandy Chotomskiej w Pawłowie Dniu Jedności Kaszubów. Zuchy pięknie zaprezentowały się w kaszubsk (...)
Dzień Jedności Kaszubów
Informacja z dnia: 2024-03-13
" Dinozaury miały siłę jedne groźne, inne miłe. Choć minęło milion lat, Dobrze znam ich cały świat. Pterodonka narysuję, Dinozaura dzień świętuję." Już od rana dzieci oglądały przyniesione przez siebie za (...)
Dawno, dawno temu..
Informacja z dnia: 2024-03-09
Żeby dobrze mówić, trzeba dobrze oddychać. Prawidłowy tor oddechowy, czyli wdech nosem, wydech ustami, przydaje się podczas spacerów, szczególnie w chłodne dni, ale przede wszystkim jest warunkiem do (...)
Dmuchamy nie tylko na zimne- zabawy odechowe
Informacja z dnia: 2024-03-07
W mijającym tygodniu w zuchach, odbyły się bardzo ciekawe zajęcia badawcze. Zajęcia o charakterze eksperymentu , zwane również zabawami badawczymi są niezwykle istotne w wielokierunkowym rozwoju dziecka oraz zaspo (...)
W dziecięcym laboratorium
Informacja z dnia: 2024-03-07
6 marca odbyło się w naszym przedszkolu bardzo interesujące spotkanie. Dzieci miały możliwość porozmawiania z panią weterynarz Beatą Lewandowską. Celem spotkania było poznanie pracy weterynarza i zdobycie wiedzy na temat (...)
Pani weterynarz z wizytą w przedszkolu
Informacja z dnia: 2024-03-03
Tematyka kosmosu jest wyjątkowo ciekawa dla dzieci. Kosmos to przestrzeń tajemnicza, wręcz magiczna. Zuchy w ramach tygodniowej tematyki miały możliwość poznać bliżej Układ Słoneczny. Dowiedziały się, że planety krążą wo (...)
Wyprawa w kosmos