Zuchy
Informacja z dnia: 2024-02-27
  Marcowa pogoda Ugotuję dziś pogodę na marcową zmienną porę. Wleję deszczu kilka kropel, dodam też lodowy sopel. Słońca żółcią wnet poleję, niech się w garnku słonko grzeje. Już pogoda się gotuje (...)
Wiersz i Piosenka Marzec
Informacja z dnia: 2024-02-24
23 lutego okazał się magicznym dniem dla naszego przedszkola. Odwiedził nas bowiem iluzjonista, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki.  Na sce (...)
Pokaz iluzji w przedszkolu
Informacja z dnia: 2024-02-23
W zeszłym tygodniu  poświeciliśmy wiele uwagi tematowi o bezpieczeństwie w oparciu o sporty zimowe. Zuchy poznawały nazwy zimowych dyscyplin  i sprzętu sportowego. Rozmawialiśmy o zasadach bezpieczeństwa podcza (...)
Poznajemy sporty zimowe
Informacja z dnia: 2024-02-18
Zuchy poczuły dziś pierwszy powiem wiosny!     (...)
W poszukiwaniu oznak wiosny
Informacja z dnia: 2024-02-17
15 lutego 2024 roku był dla dzieci z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach walentynkowych m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiąz (...)