Zuchy
Informacja z dnia: 2023-11-30
Zuchy postanowiły bardzo dobrze przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia, dlatego wspólnie stworzyliśmy kalendarz adwentowy. W  torebkach zostały ukryte zadania, które będziemy wypełniać wspól (...)
Kalendarz adwentowy
Informacja z dnia: 2023-11-29
Zima wszystkim dzieciom kojarzy się ze śniegiem. Przedszkolaki doczekały się pierwszego śniegu już pod koniec listopada. Co prawda spadło go mało, ale radość sprawił dzieciom ogromną.  Czyżby Mikołaj wyruszył już (...)
Pierwszy śnieg
Informacja z dnia: 2023-11-28
W Wigilię Anna Paszkiewicz   Na stole obrus, a pod nim siano, Dwanaście potraw wśród nakryć czeka,  Już pierwsza gwiazdka na niebie błyska, Nikt się nie kłóci i nie narzeka. & (...)
Wiersz i Piosenka Grudzień
Informacja z dnia: 2023-11-25
W piątek obchodziliśmy święto Pluszowego Misia – najmilszej przytulanki i najlepszego przyjaciela dzieci. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego przyjaciela „Pluszowego Misia&rdq (...)
Informacja z dnia: 2023-11-18
Zabawy matematyczne z wykorzystaniem figur geometrycznych przyczyniły się do rozwijania umiejętności segregowania figur według koloru i kształtu, pomysłowości podczas zabaw manipulacyjno- konstrukcyjnych, współdzi (...)
Zabawy z figurami geometrycznymi
Informacja z dnia: 2023-11-10
W naszym przedszkolu 10 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Podczas zajęć przypomnieliśmy sobie jakie znamy symbole narodowe oraz dzieci wysłuchały legendy o powstaniu państwa polskiego "Lec (...)
Moja Ojczyzna!
Informacja z dnia: 2023-11-09
Dzisiaj odbyły się zajęcia otwarte w grupie Zuchów. Podczas spotkania dzieci mogły zaprezentować swoje zdolności aktorskie prezentując bajkę pt. ,,Smerfy” w formie pantomimy.  Dzieci mogły także po (...)
Zajęcia jesienno-bajkowe
Informacja z dnia: 2023-11-01
“Kolorowe listki” A. Szewczyk Kolorowe listki opadają w dół. Jesień już nas wita Jesień już jest tu! Jaczaruje drzewa, zmienia cały świat. Żółte i zielone, złote i czerwone. Kolorami li (...)
Wiersz i piosenka Listopad