Zuchy
Informacja z dnia: 2023-09-30
" Kolorowy bukiet" B. Lewandowska Do parku przyszły z przedszkola dzieci, chcą zrobić z liści barwny bukiecik. Pod dębem leżą brązowe liście. Liście pod wierzbą błyszczą srebrzyście. Listki czer (...)
Wiersz i piosenka Październik
Informacja z dnia: 2023-09-28
Zuchy reprezentowały nasze przedszkole na konkursie " Książka uczy i bawi". Dzieci wykazały się ogromną wiedzą  w konkurencjach dotyczących znajomości bajek. Z chęcią odpowiadały na pytania i zagadki związ (...)
Książka uczy i bawi
Informacja z dnia: 2023-09-27
25 września w naszym przedszkolu gościliśmy przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach, który przeprowadził pogadankę na temat bezpieczeństwa oraz przybliżył przedszkolakom specyfikę pr (...)
Policjanci z wizytą w przedszkolu
Informacja z dnia: 2023-09-26
25 września obchodziliśmy w naszej grupie " Dzień Pieczonego Ziemniaka". W tym dniu Zuchy przybyły do przedszkola we  wspaniałych humorach. Poznały tradycję związaną z jesiennym świętem, obejrzały edukacyj (...)
Dzień Pieczonego Ziemniaka
Informacja z dnia: 2023-09-22
Dzień Przedszkolaka to niewątpliwie święto, na które dzieci czekają przez cały rok, a przypada corocznie w dniu 20 września. Ćwiczenia ruchowe, zabawa, tańce i przepyszne babeczki to tylko niektóre atrakcję (...)
Informacja z dnia: 2023-09-17
" Poznajemy siebie" to temat, który towarzyszył nam w drugim tygodniu naszej wrześniowej nauki. Dzieci, za pomocą zabawy nauczyły się nazywać części ciała. Poznaliśmy również nasze zmysły i sprawd (...)
Poznajemy siebie
Informacja z dnia: 2023-09-10
Dnia 3 września odbyło się uroczyste "Pasowanie na Zucha". Bohaterami tej uroczystości były dzieci z najstarszej grupy wiekowej w przedszkolu.   Po uroczystym ślubowaniu i złożeniu przysięgi p (...)
Pasowanie na Zucha
Informacja z dnia: 2023-09-09
Wakacje minęły bardzo szybko... 1 września spotkaliśmy się z przedszkolakami, by rozpocząć nowy rok szkolny... rok pełen uśmiechu, zabaw, nauki, nowych przygód. Witamy wszystkich przedszkolaków i życzymy, a (...)
Witamy po wakacjach