
Wycieczka do Nadleśnictwa Woziwoda
Informacja z dnia: 2026-06-03
Starszaki wraz ze Średniakami wybrały się na wycieczkę do Nadleśnictwa Woziwoda. Na dzieci czekało zwiedzanie nadleśnictwa, pełna ciekawych zadań gra terenowa „Tropem leśnych zwierząt” oraz wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Był to dzień pełen przygód, dobrej zabawy i zdobywania wiedzy o lesie i jego mieszkańcach.















