Starszaki
Informacja z dnia: 2024-03-18
Miniony tydzień upłynął Nam bardzo przyjemnie, ponieważ realizowaliśmy tematykę kina i teatru. Dzieci z radością odgrywały krótkie scenki wcielając się w rolę aktorów, a także scenarzystów, przy okaz (...)
W kinie i w teatrze
Informacja z dnia: 2024-03-18
W ramach realizowania tematyki o kinie i teatrze wybraliśmy się z wizytą do Chojnickiego Centrum Kultury. Dzieci miały okazję zapoznać się z pojęciami związanymi z teatrem, a także ze zwyczajami, które towarzyszą (...)
 Wizyta w Chojnickim Centrum Kultury
Informacja z dnia: 2024-03-03
Starszaki zajmowały się w tym tygodniu tematyką przeszłości, z tej okazji wybrały się do muzeum, aby przejść jej szlakami i zapoznać się z eksponatami muzealnymi oraz wysłuchać co ciekawego miała Nam do przekazania Pani (...)
Wizyta w Muzeum
Informacja z dnia: 2024-03-01
Wiersz: „Przedwiośnie” –Joanna Guściora Koniec śniegu! Wiosna w biegu! Już bociany powracają, Już skowronki koncert dają. Tu krokusy, tam żonkile Spoglądają na świat mile. Trawa (...)
Wiersz i piosenka marzec