facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Starszaki
Informacja z dnia: 2024-01-24
"To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort oraz lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.." Starszaki święto (...)
Dzień Babci i Dziadka
Informacja z dnia: 2024-01-21
Śnieżna zima, to zdecydowanie ulubiony czas przedszkolaków. Starszaki z niecierpliwością czekały na wyjście na przedszkolny teren, aby podjąć się zimowego szaleństwa. Dzieci zjeżdżały na sankach, aktywnie spędzały (...)
Śnieżne szaleństwo
Informacja z dnia: 2024-01-21
My w tym tygodniu aktywnie spędzaliśmy czas. Poznaliśmy nową literkę i cyferkę. Z radością dzieci uczestniczyły w zajęciach gimnastycznych, plastyczno-technicznych, wzbogacaliśmy słownictwo i ćwiczyliśmy do wielkiego dni (...)
Aktywny tydzień
Informacja z dnia: 2024-01-14
W tym tygodniu starszaki bardzo aktywnie uczestniczyły we wszystkich zajęciach. Poznaliśmy literkę "u,U" oraz cyfrę 8. Dzieci doskonaliły koordynację ruchową, sprawność manualną, a także słuch fonematyczny. Efe (...)
Zimowy tydzień
Informacja z dnia: 2024-01-01
Wiersz Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie wnuki więc pracują. Zetrą kurze w każdym kątku, przypilnują dziś porządku. W kuchni błyszczą już talerze wnusia babci bluzkę pierze. Wnusio już poda (...)
Wiersz i piosenka styczeń