facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2020-12-18
17 grudnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Przedszkolną. W swoich salach przedszkolnych dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia, a następnie zasiadły (...)
Wigilia Przedszkolna
Informacja z dnia: 2020-12-16
Na początku tygodnia maluszki ćwiczyły motorykę małą. Tym razem wykorzystaliśmy nasze magiczne farby do stworzenia rosnącej choinki. (...)
Choineczki
Informacja z dnia: 2020-12-14
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W przedszkolu słychać już kolędy i pastorałki. Dzieci szykują się do wspólnego kolędowania. Poznają różne świąteczne zwyczaje. Maluszkom piątek upłynął bardzo pracowic (...)
Świąteczne przygotowania
Informacja z dnia: 2020-12-12
Biegały ptaszki, biegały po śniegu jak płótno białym Stukały dziubkiem w okienko „rzućcie nam proszę ziarenko” Ziemia na kamień zmarznięta Czy o nas nikt nie pamięta? Wybiegły dzieci (...)
Pamiętamy o ptakach zimą
Informacja z dnia: 2020-12-10
Jeden z przedświątecznych dni maluszki spędziły niezwykle pracowicie. Motywem przewodnim tego dnia było pieczenie ciasteczek. Maluszki dzielnie i z pełnym zaangażowaniem wałkowały ciasto i wycinały różne kszt (...)
Pieczemy ciasteczka
Informacja z dnia: 2020-12-09
Czy ktoś wierzy, czy nie wierzy, jestem sobie mały jeżyk. Bardzo ostre igły moje, więc nikogo się nie boję.   (...)
Mały jeżyk
Informacja z dnia: 2020-12-05
Pod koniec tygodnia maluszki odwiedził mikołajkowy gość. Dzieci wyczyściły buty, powiedziały wierszyk o Mikołaju i były w świątecznym nastroju. Mikołaj zostawił wszystkim słodkie upominki. (...)
Idzie Mikołaj...
Informacja z dnia: 2020-12-04
Grudzień to miesiąc wielu świąt, jednym z nich jest Barbórka -święto wszystkich górników. Z tej okazji dzieci z najmłodszej grupy wykonały pracę plastyczną z wykorzystaniem węgla.  (...)
Święto Górnika
Informacja z dnia: 2020-12-01
„MIKOŁAJ” Idzie Mikołaj- tup, tup, tup Paczki podrzuca- siup, siup, siup. Śmieje się głośno- ho, ho, ho, ho. W okna zagląda- o, o, o, o. Saniami sunie- wiu, wiu, wiu, wiu. Na dłonie hucha- h (...)
Wiersz i piosenka - Grudzień
Informacja z dnia: 2020-12-01
30 listopada dzieci z najmłodszej grupy obchodziły andrzejki. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Wszystkie wró (...)
Andrzejkowe zabawy