facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2020-09-29
28 września obchodziliśmy Światowy Dzień Jabłka. Z tej okazji maluszki zrobiły ciasto z jabłkami. Do wykonania ciasta przygotowaliśmy składniki: mąkę, masło, jajka, cukier, proszek do pieczenia oraz jabłka. Następnie zmi (...)
Małe czerwone jabłuszko
Informacja z dnia: 2020-09-25
W tym tygodniu maluszki pożegnały lato, a przywitały jesień. Z tej okazji obchodziliśmy w przedszkolu ,,Święto Pieczonego Ziemniaka." Dzieci nazbierały ziemniaków do wiaderka by z wielkim apetytem je (...)
Dzień Pieczonego Ziemniaka
Informacja z dnia: 2020-09-24
„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"   21 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogó (...)
Dzień Przedszkolaka
Informacja z dnia: 2020-09-23
Każdy przedszkolak wie, że w przedszkolu aby było miło i wesoło musimy przestrzegać pewnych zasad. Na początku tygodnia maluszki omówiły reguły, których należy przestrzegać podczas pobytu w przedszkolu, a t (...)
Nasze zasady
Informacja z dnia: 2020-09-20
Maluszki w tym tygodniu rozmawiali o bezpiecznym zachowywaniu się na drodze. Dzieci poznały podstawowe znaki drogowe. Nauczyły się bezpiecznie przechodzić przez przejście dla pieszych.  Podsumowaniem zajęć było wyk (...)
Bezpieczny przedszkolak
Informacja z dnia: 2020-09-18
Zabawy sensoryczne dla dzieci wspierają ich prawidłowy rozwój. Maluszki miały okazję zobaczyć i poznać jak wygląda, jakie dźwięki wydobywa folia bąbelkowa. Następnie folia stała się tworzywem do malowania. Każdy p (...)
Zabawy sensoryczne z folią bąbelkową
Informacja z dnia: 2020-09-12
W minionym tygodniu maluszki zamieniły się w małych badaczy i postanowiły sprawdzić czy uda się im stworzyć deszcz i zamknąć go w słoiku. Wykonanie było bardzo proste: słoik napełniamy wodą do 3/4 wysokości, na pozostałą (...)
Kolorowy deszcz
Informacja z dnia: 2020-09-07
Korzystając z pięknej pogody maluszki zabrały węża Filipa i wybrały się na teren przedszkolny by poznać swój plac zabaw.  (...)
Poznajemy Plac Zabaw
Informacja z dnia: 2020-09-05
Pierwsze dni w przedszkolu to trudny czas dla wszystkich dzieci, zwłaszcza dla tych najmłodszych dzieci. Dzieci z grupy maluszków doskonale odnalazły się w nowym miejscu i nowej sytuacji. Brały udział w rożny (...)
Pierwsze dni w przedszkolu