facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Starszaki
Informacja z dnia: 2021-10-30
 W ostatni piątek Października w naszym przedszkolu odbył się już III Bal Wszystkich Świętych. Przedszkolacy przyszli przebrani za swoich patronów lub postacie świętych.  Tego dnia nie &nb (...)
Bal Wszystkich Świętych
Informacja z dnia: 2021-10-27
W tym tygodniu wykonywaliśmy prace plastyczne zwiazane z tematyką owoców. Dzieci poradziły sobie doskonale  , świetnie się przy tym bawiac.   (...)
Owocowe prace plastyczne
Informacja z dnia: 2021-10-25
W ostatnim tygodniu maluszki poznawały warzywa i owoce. Dowiedziały się jak ważne jest spożywanie ich ze względu na dużą wartość witamin, które zawierają.  Dopełnieniem wiedzy było wspól (...)
Pieczemy drożdżówkę z jabłkiem
Informacja z dnia: 2021-10-22
Październik w naszej grupie upływa pod hasłem warzyw, owoców i przetworów na zimę. Dlatego dzieci wspólnie zrobiły pyszny dżem z pomarańczy. Maluchy bardzo chętnie pomagały i dorzucały składniki.&nbs (...)
Dżem pomarańczowy
Informacja z dnia: 2021-10-20
"Każde dziecko o tym wie: Chcesz być zdrowy - ruszaj się! Sport to bardzo ważna sprawa. Są reguły, jest zabawa. Sport nauczyć może wiele. Zdrowy duch jest w zdrowym ciele, a z wszystkiego jedna rac (...)
Zabawy piłkarskie
Informacja z dnia: 2021-10-18
W miniony czwartek nasze maluszki wraz z grupą średniaków pojechały do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt . Już miesiąc przed wyjazdem odbyła się w przedszkolu zbiórka: karmy dla pieskó (...)
Z odwiedzinami w schronisku dla zwierząt
Informacja z dnia: 2021-10-16
Złota jesień jest bardzo lubianym tematem przez dzieci i dostarcza im wielu inspiracji. Dzieci na zajęciach robią ludziki z kasztanów i żołędzi, kolorowe bukiety z liści . U nas w minionym tygodniu gościły za (...)
Czy to dynia?
Informacja z dnia: 2021-10-14
Starszaki wraz z maluszkami w minioną środę  poznały specyfikę zawodu szewca. Przedszkolaki miały możliwość obejrzenia różnorodnych narzędzi i akcesoriów niezbędnych w pracy szewca. Dzieci z wielkim za (...)
Z wizytą u Szewca
Informacja z dnia: 2021-10-13
13 października nasza grupa Maluszków wraz ze Starszakami wybrały się na pocztę. Tam dzieci zapoznały się z instytucją poczty i pracą listonosza. Poznały zakres usług pocztowych, oraz dowiedziały się jak potr (...)
Maluszki odwiedziły pocztę
Informacja z dnia: 2021-10-08
  Kolorowe jeżyki to kolejna praca plastyczna naszych zdolnych maluszków. Dzieci bardzo chętnie przyklejały paseczki tworząc piękne kolorowe jeżyki.    foto-001-l/ (...)
Kolorowe jeżyki
Informacja z dnia: 2021-10-07
Nasze maluszki zaczęły już korzystać z zajęć dodatkowych takich jak rytmika, zumba kids, język angielski, kaszubski, religia. Zajęcia dodatkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym, wbrew obawom wielu rodziców, że mal (...)
Zajęcia dodatkowe
Informacja z dnia: 2021-10-02
1 października obchodziliśmy u nas w grupie Dzień Uśmiechu. Pomysłodawcą radosnego święta jest Harvey Ball, autor symbolu żółtej uśmiechniętej buzi. Głównym celem jest uświadomienie dzieciom znaczenia opty (...)
Dzień uśmiechu
Informacja z dnia: 2021-10-01
Piosenka-   Jestesm sobie Przedszkolaczek        Maria Terlikowska  Jestem sobie przedszkolaczek, Nie grymaszę i nie płaczę, Na bębenku marsza gram, Ram tam tam, ram tam tam. (...)
Wiersz i piosenka - Pażdziernik