facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2021-10-31
29 października zorganizowano w przedszkolu ,,Bal Wszystkich Świętych". Tego dnia przedszkolacy przyszli przebrani za swoich patronów lub postacie świętych. Dzieci z uśmiechem na twarzy zaprezentowały swoje s (...)
Bal Wszystkich Świętych
Informacja z dnia: 2021-10-30
W kolejnych jesiennych dniach poznajemy bliżej dary jesienne zbierane z naszych pól i ogrodów. Rozpoznajemy i nazywamy różne warzywa i jarzyny. Doskonalimy motorykę małą. Drodzy Rodzice zobaczcie sam (...)
Jesienny ogród
Informacja z dnia: 2021-10-26
W poniedziałek pięknie zapachniało w naszym przedszkolu, tym razem mali kucharze z grupy średniaki zapoznały się z przepisem na pyszne gofry.  Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywały ciasto. Było słodko, smac (...)
Chrupiące gofry
Informacja z dnia: 2021-10-20
Dzisiejszego dnia dzieci z grupy średniaków samodzielnie przygotowały śniadanie. Dzieci komponowały ciekawe kanapki, wybierając swoje ulubione warzywa. Samodzielne przygotowanie kanapek sprawiło naszym podopieczny (...)
Pyszne kanapeczki
Informacja z dnia: 2021-10-19
Ruch w życiu dzieci jest szczególnie ważnym czynnikiem, stymulującym poprawny rozwój jednostki.Ćwiczenia fizyczne mają wpływ na rozwój dziecka jako jednostki, jak również członka grupy, np.: g (...)
W zdrowym ciele, zdrowy duch
Informacja z dnia: 2021-10-18
18 października w naszej grupie znów było smacznie i zdrowo,  postanowiliśmy upiec ciasto marchewkowe!. Dzieci z wielką chęcią  pomagały w jego przygotowaniu- odmierzały składniki i ostrożnie je mieszały (...)
Bardzo zdrowe- ciasto marchewkowe!
Informacja z dnia: 2021-10-16
Dzieci z grupy średniaków wykonały na zajęciach kreatywne prace, wesołe ludki i kasztanowe zwierzątka z kasztanów, żołędzi. Dzieci były niezwykle zaangażowane w zajęciach.   foto-002-l// / (...)
Kasztankowe szaleństwo
Informacja z dnia: 2021-10-15
14 października dzieci z najmłodszych grup wiekowych wybrały się z wizytą do Schroniska dla zwierząt ,,Przytuliska". Przedszkolaki od miesiąca gromadziły karmy dla mieszkańców schroniska, którą przekaz (...)
Odwiedzamy Schronisko dla zwierząt
Informacja z dnia: 2021-10-13
Średniaki uczestniczyły dziś w zajęciach kulinarnych, podczas których samodzielnie przygotowywały zdrową przekąskę  jakim są owocowe szaszłyki.  Dzieci poradziły sobie wyśmienicie i z wielką radością i z (...)
Saszłyki owocowe
Informacja z dnia: 2021-10-12
W poniedziałek grupa średniaków obchodziła nietypowe święto jakim jest Dzień Drzewa. W związku z tym wydarzeniem dzieci wybrały się na wycieczkę do Klosnowa. Dzieci miały możliwość zapoznania się z przyrodą, jej b (...)
Dzień Drzewa
Informacja z dnia: 2021-10-08
Jesień to piękny czas, mnóstwo kolorów i jesiennych barw wokół nas. Przedszkolaki ochoczo zabrały się do pracy wykorzystując liście zebrane wcześniej w parku. Powstały piękne kolorowe jesienne drzewk (...)
Jesienne prace plastyczne
Informacja z dnia: 2021-10-07
Dzisiaj gościliśmy w naszym przedszkolu Panią Gabrielę, która jest animatorką " Animacje- Rewelacje". Wszystkie dzieci zarówno z grupy średniaków jak i zuchów z ogromnym zaangażowani (...)
Animacje- Rewelacje
Informacja z dnia: 2021-10-02
„Kasztanki” Monika Kluza 1. Zgadnijcie dziś dzieciaki i chłopcy i dziewczynki. Co to za kuleczki, co mają śmieszne minki Zielone pelerynki kolczaste i kłujące. Gdy spadną już na ziemię brązowe są i (...)
Wiersz i Piosenka Październik
Informacja z dnia: 2021-10-01
W minionym tygodniu średniaki obchodziły Dzień Jabłka. Z tej okazji upiekliśmy jabłuszka w piekarniku, a następnie z wielkim apetytem je zjedliśmy.  Podczas zajęć dzieci pogłębiały zdolności matematyczne, a na podsu (...)
Dzień Jabłka