Starszaki
Informacja z dnia: 2021-12-23
Święta tuż, tuż… czas więc na pieczenie ciasteczek. Ten dzień dla naszych maluszków był bardzo pracowity, bowiem tego dnia piekły one ciasteczek. Najpierw odpowiednio się przygotowały dbając o czyste &nb (...)
Informacja z dnia: 2021-12-22
 W Krainie lodu to bardzo ciekawa zimowa zabawa dla dzieci w każdym wieku. Postanowiliśmy wykorzystać panujące za oknem niskie temperatury  do zrobienia lodowej krainy. Dzieci  nie mogły  się doczekać (...)
Lodowa kraina
Informacja z dnia: 2021-12-22
 21 grudnia był prawdziwie magicznym dniem w naszym przedszkolu. Rozpoczął on się wspólnym śpiewaniem kolęd. Następnie maluszki przy wspólnie przygotowanym stole dzieci składały sobie życzenia i c (...)
Spotkanie wigilijne
Informacja z dnia: 2021-12-06
Mikołaju usiądź z nami wkoło pobawimy się wesoło. Zatańczymy wokoło choinki, chłopcy i dziewczynki. Zaklaszczemy, zaśpiewamy i prezenty wszystkim damy.  (...)
Informacja z dnia: 2021-12-01
„MIKOŁAJ” Idzie Mikołaj- tup, tup, tup Paczki podrzuca- siup, siup, siup. Śmieje się głośno- ho, ho, ho, ho. W okna zagląda- o, o, o, o. Saniami sunie- wiu, wiu, wiu, wiu. Na dłonie hucha- h (...)
Wiersz i piosenka grudzień