facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2021-12-29
"Dziadku nasz kochany" sł. Andrzej Marek Grabowski, muz. Magdalena Melnicka-Sypko   Dziś mamy Dzień Dziadka, wspaniała to gratka dla wszystkich dzieciaków, dziewczynek, chłopak&oac (...)
Wiersz i Piosenka Styczeń
Informacja z dnia: 2021-12-22
Dnia 21 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu wigilia. Tego dnia już od samego rana we wszystkich salach zapanował świąteczny nastrój. Średniaki obejrzały program artystyczny jasełek przygotowany przez najstarsz (...)
Wigilia przedszkolna
Informacja z dnia: 2021-12-17
Mijający tydzień upłynął średniaczkom niezwykle pracowicie.Na początku zabraliśmy się za zrobienie ozdób świątecznych, a także ozdobiliśmy ciasteczka. Pod koniec tygodnia dzieci wykonały pracę plastyczną z wykorzy (...)
Magiczny czas
Informacja z dnia: 2021-12-11
W minionym tygodniu średniaki  poznali tradycje i zwyczaje związane ze świętami Bożego Narodzenia. Jedną z tradycji jest pieczenie kruchych i piernikowych ciasteczek. Wspólnie z grupą maluszków upiekli (...)
Pieczemy ciasteczka
Informacja z dnia: 2021-12-06
„6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie. A kiedy rozda już prezenty, wraca do nieba uśmiechnięty” (...)
Mikołajki w przedszkolu
Informacja z dnia: 2021-12-03
" Tam pod ziemią, w ciemnym chodniku wielu pracuje dzielnych górników..."  4 grudnia swoje święto obchodzą wszyscy górnicy. Z tej okazji dzieci pogłębiły swoją wiedzę na temat kopal (...)
Barbórka
Informacja z dnia: 2021-12-01
Zgodnie ze staropolską tradycją dzieci z najmłodszych grup w przedszkolu zapoznały się ze zwyczajami andrzejkowymi. Wzięły aktywny udział w różnorodnych zabawach i wróżbach. Wszystkie wróżby i czary (...)
Andrzejki