facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2021-09-28
Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych widoków. W związku z tym średniaki wybrały się do chojnickiego parku. Dzieci podziwiały park w jesiennej szacie, otaczającą przyrodę, rozpoznawały gatun (...)
Spacer do parku
Informacja z dnia: 2021-09-24
Dzieci już wiedzą, że odchodzi lato, a nadchodzi jesień. Z tej okazji obchodziliśmy w przedszkolu ,,Święto Pieczonego Ziemniaka". W tym dniu średniaki zawitały do przedszkola ubrane w jesienne kolory by poznać (...)
Dzień Pieczonego Ziemniaka
Informacja z dnia: 2021-09-24
Tematem kolejnego wrześniowego tygodnia było poznanie zasad bezpieczeństwa na drodze. W tym celu odbyła się wycieczka na skrzyżowanie ulic oraz praktyczne ćwiczenia w przechodzeniu przez jezdnię. Dzieci pracowały metodą (...)
Plastikowy lizak
Informacja z dnia: 2021-09-20
Hej dziewczyny ! Hej chłopaki ! Dziś świętują przedszkolaki !!! Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by (...)
Dzień Przedszkolaka
Informacja z dnia: 2021-09-18
Mijający tydzień upłynął średniakom pod znakiem poczucia bezpieczeństwa na drodze. Poznaliśmy zasady prawidłowego zachowania się podczas przechodzenia przez ulicę. W poniedziałek nasze przedszkole odwiedził Policjant z K (...)
Bezpieczeństwo na drodze
Informacja z dnia: 2021-09-13
„Przyjaźń to wielkie drzewo, co chroni nas przed ulewą, Przyjaźń to roślinka mała, co bez opieki nie działa.” W minionym tygodniu dzieci wykonały swoje drzewko przyjaźni. (...)
Drzewko Przyjaźni
Informacja z dnia: 2021-09-09
" Okrągła głowa, nosek malutki, sterczące uszka i pyszczek krótki . Wąsiki, oczy jak dwa migały. Zobacz jak kotek pręży się cały!"   (...)
Pracowite średniaczki
Informacja z dnia: 2021-09-08
" Bo Przedszkolak zawsze o porządek dba, swoje prawa i obowiązki bardzo dobrze zna!". Na początku tygodnia dzieci stworzyły " Kodeks Przedszkolaka", dzięki któremu poznały zasady obowiązując (...)
Nasze zasady
Informacja z dnia: 2021-09-04
Pierwszy tydzień września już za nami. Dzieci wróciły po przerwie wakacyjnej wypoczęte i gotowe na nowe wyzwania. Podczas zajęc dzieci pracowały  z kaszą, a także wykonały pracę plastyczną pt: " Wspomnie (...)
Pierwsze dni w przedszkolu
Informacja z dnia: 2021-09-03
W pierwszym tygodniu września poznaliśmy nową salę i grupę, a także wspominaliśmy minione wakacje. Był czas na zabawę swobodną, zabawy przy muzyce oraz zabawy z chustą animacyjną. Dzięki sprzyjającej pogodzie nie zabrakł (...)
Jesteśmy już Średniaczkami