facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Starszaki
Informacja z dnia: 2021-09-28
Jesienny liść w wykonaniu naszych maluszków. Jesień niezwykle inspiruje do tworzenia z dziećmi nowych prac plastycznych. Barwne liście i otaczające nas kolory zachęcają do rozwijania w dziecku twórczości.&n (...)
Jesienny liść
Informacja z dnia: 2021-09-23
Święto dziś ziemniaka mamy tak więc wszystkich zapraszamy na zabawy i zawody na zagadki i podchody. Uśmiech, humor i zabawa to dziś najważniejsza sprawa.  Jesień to czas zbiorów ziemniaków. Z (...)
Dzień Pieczonego Ziemniaka
Informacja z dnia: 2021-09-20
        20 września to bardzo ważna data, bo wtedy obchodzimy Dzień Przedszkolaka! Naszym wszystkim dzielnym przedszkolakom, tym mniejszym i tym większym, życzymy samych radosnych i słonecznych dni! B (...)
Dzień Przedszkolaka
Informacja z dnia: 2021-09-17
Miniony tydzień minął maluszkom pod znakiem poczucia bezpieczeństwa! Kiedy świetło jest zielone  można przejść na drugą stronę  a gdy świeci się czerwone  przechodzenie zabronione!  (...)
Bezpiecznie docieramy do przedszkola
Informacja z dnia: 2021-09-16
Dnia 15 września obchodziliśmy z naszymi maluszkami "Dzień kropki".  Celem międzynarodowego dnia kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcanie ich do tworzenia, działania. T (...)
Dzień Kropki
Informacja z dnia: 2021-09-15
W miniony poniedziałek, w naszym przedszkolu gościliśmy przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach , który przybliżył naszym przedszkolakom specyfikę pracy policjanta. Wyjaśnił jak prawidłowo pos (...)
Spotkanie z Panem Policjantem
Informacja z dnia: 2021-09-13
Korzystając z pięknej pogody maluszki zabrały węża Filipa i wybrały się na teren przedszkolny aby poznać plac zabaw . (...)
Spacer do ogrodu przedszkolnego
Informacja z dnia: 2021-09-12
Pierwsze dni w przedszkolu to trudny okres dla wszystkich dzieci, zwłaszcza dla najmłodszych. Nasze maluszki szybko zaadoptowały się w naszym przedszkolu i nowej sytuacji. Popatrzcie na ich pierwsze wspó (...)
Pierwsze dni w przedszkolu
Informacja z dnia: 2021-09-01
Trzylatku  Mój mały trzylatku usiądź z nami w kole. Pani ci pokaże twoje przedszkole. W szatni schowaj butki a zabawki w sali, w umywalni powieś  ręcznik, zuch jesteś, choć mały&n (...)
Wrzesień - wiersz i piosenka