facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2022-12-27
„ Babcia i Dziadek” Moja babcia i dziadek, To drużyna zgrana jest. Babcia wiele zna zagadek, Dziadek w klocki jest the best.   Babcia leczyć buziakiem potrafi, Dziadek młotek do zaba (...)
Wiersz i Piosenka Styczeń
Informacja z dnia: 2022-12-22
W naszym przedszkolu spotkanie wigilijne stało się już tradycją. Dzieci z wszystkich grup przygotowywały się do tego spotkania bardzo starannie. Podczas zajęć i zabaw poznały tradycję i zwyczaje związane z obchodami Świą (...)
Spotkanie wigilijne
Informacja z dnia: 2022-12-18
Niewątpliwie okres Bożego Narodzenia to czas pełen miłości, radości, piękna i nadziei. 16 grudnia był dla dzieci  długo oczekiwaną chwilą. Tego dnia dzieci wcieliły się w postaci biblijne i przedstawiły wyjątkowe Ja (...)
Jasełka u starszaków
Informacja z dnia: 2022-12-08
„6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie. A kiedy rozda już prezenty, wraca do nieba uśmiechnięty” (...)
Mikołajki w przedszkolu
Informacja z dnia: 2022-12-02
Starszaki poznały dziś nową technikę plastyczną- rysowanie węglem, sprawiło im to wiele radości. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak powstaje węgiel, skąd pochodzi oraz dzięki komu trafia do naszych rąk.   (...)
Barbórka
Informacja z dnia: 2022-12-02
Święta tuż tuż, więc w naszym przedszkolu nadszedł czas na pieczenie świątecznych pierniczków. Najpierw dzieci poznały składniki i sposób wykonania ciasta, a następnie zabrały się do pracy. Z przygotow (...)
Pieczemy świąteczne pierniczki
Informacja z dnia: 2022-12-01
„Maleńka Miłość” Do naszych serc do wszystkich serc uśpionych Dziś zabrzmiał dzwon, juz człowiek obudzony. Bo nadszedł czas i dziecię się zrodziło. A razem z Nim, maleńka przyszła miłość. Maleńka mił (...)
Wiersz i Piosenka Grudzień