Starszaki
Informacja z dnia: 2022-12-23
  Tradycyjnie jak co roku obchodzimy przedszkolną wigilię. 21 grudnia Zuchy pięknie zaprezentowały się w Jasełkach, następnie wszyscy podzielili się opłatkiem, składając sobie życzenia. Przedszkolacy poznając tra (...)
Przedszkolna Wigilia
Informacja z dnia: 2022-12-17
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę atmosferę zadbały maluszki, które 13 grudnia zaprezentowały się w ,,Jasełkach Bożonarodzeniowych”. Mali artyści (...)
Hej kolęda, kolęda....
Informacja z dnia: 2022-12-07
Dzień 6 grudnia to dzień szczególny dla dzieci, właśnie w tym dniu wszystkie przedszkolaki czekały na Świętego Mikołaja. Już od samego rana śpiewały piosenki o Mikołaju recytowały wierszyki i czyściły buty. Święty (...)
Mikołajkowe niespodzianki
Informacja z dnia: 2022-12-05
4 grudnia obchodzą swoje święto Górnicy. Była to najlepsza okazja do wzbogacenia wiedzy na temat ciężkiej pracy górników. Maluchy z ciekawością słuchały historii na temat powstania węgla i opowieści (...)
Niech żyją Górnicy
Informacja z dnia: 2022-12-03
„Choinka” Gdy święta nadejdą zimową porą, Wszystkie dzieciaki choinkę ubiorą. Założą łańcuchy, bombki błyszczące I powieszą na niej gwiazdki świecące.   „Wkoło choinki” R (...)
Wiersz i piosenka na XII
Informacja z dnia: 2022-12-01
Kończący się miesiąc listopad maluszki spędziły wesoło i magicznie. Wzięły aktywny udział w zabawach andrzejkowych. Wszystkie wróżby miały charakter dobrej zabawy. (...)
Andrzejkowe zabawy