facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2022-02-21
„Dzikich zwierząt zwyczaje.” Marlena Szeląg   Odległe miejsca, dalekie kraje, skrywają dzikich zwierząt zwyczaje. Małpy po drzewach wesoło skaczą, z wysoka węża pewnie zobaczą. Lew mocno p (...)
Wiersz i Piosenka Marzec
Informacja z dnia: 2022-02-14
„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone. Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę. Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję. A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję&qu (...)
Walentynki
Informacja z dnia: 2022-02-12
W mijającym tygodniu dzieci poznały ogromną wartość i znaczenie wody w życiu każdego z nas oraz zwierząt i przyrody. Z ogromnym zainteresowaniem podejmowały zabawy badawcze oraz eksperymenty z wodą. Celem zabaw badawczyc (...)
Eksperymentujemy z wodą!
Informacja z dnia: 2022-02-10
„Jest okrągła niczym koło, z nią jest smacznie i wesoło. Pachnie warzyw całą gamą, lubię ją zajadać z mamą!„ 9 lutego na całym świecie uznany jest za międzynarodowy dzień pizzy. W z (...)
Dzień Pizzy
Informacja z dnia: 2022-02-08
8 lutego w naszym przedszkolu odbyła się XXI Edycja Konkursu regionalnego pt,, Czy znasz swoje miasto i region?”. Dzieci z grupy średników zaprezentowały piosenkę kaszubską pt: " Za co Maćku". & (...)
Konkurs Kaszubski
Informacja z dnia: 2022-02-04
W związku ze zbliżającą się XXI- edycją konkursu wiedzy o naszym mieście i regionie dzieci z grupy średniaków wykonały makietę przedstawiającą Park Tysiąclecia znajdujący się w Chojnicach. Dzieci z wielkim zaangaż (...)
Park Tysiąclecia
Informacja z dnia: 2022-02-03
Za oknem z dnia na dzień przybywa śniegu, który dzieci przecież uwielbiają. To świetna okazja, aby zażyć z dzieckiem ruchu na świeżym powietrzu, przy okazji świetnie się bawiąc.Zabawy dla dzieci na powietrzu niosą (...)
Zimowe zabawy na śniegu
Informacja z dnia: 2022-02-01
Agata Dziechciarczyk „Żywioły”   Powietrze – Woda Ziemia – Ogień O czterech żywiołach Coś Ci powiem Do życia są niezbędne nam Lecz dobrą radę Tobie dam Korzystaj z (...)
Wiersz i Piosenka Luty