facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2022-03-31
 „Już”  Laura Łącz Spadła deszczu kropla - plum… Zawiał ciepły wietrzyk - szum… Coś pachnie w powietrzu - kwiat. Zmienia się wokoło świat. A co tak śpiewa? Ptak. C (...)
Wiersz i piosenka kwiecień
Informacja z dnia: 2022-03-30
Krokusy to jedne z najwcześniej kwitnących roślin cebulowych, które zazwyczaj już od marca zachwycają swoimi pięknymi kwiatami, najczęściej białymi, żółtymi, różowymi, fioletowymi lub niebieskimi. Na (...)
Krokusy
Informacja z dnia: 2022-03-28
Wycinając po śladzie dzieci mają okazję ćwiczyć koordynację ręka- oko. Dzieci podczas wycinania ćwiczą również obustronną koordynację, bo jedną ręką wycinają, a drugą przesuwają papie (...)
Ćwiczymy wycinanie
Informacja z dnia: 2022-03-24
Jest coraz cieplej, a słoneczna pogoda zachęca do spacerów. W taki piękny dzień  wybraliśmy  się na poszukiwania oznak wiosny.  Maluszki były dobrymi obserwatorami! Zauważyły pąki na drzewach i krze (...)
Poszukujemy oznak wiosny
Informacja z dnia: 2022-03-21
 W dniu 21 marca dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od zabaw związanych z tematyką pór roku. Dzieci dowiedziały się o starym zwycz (...)
Pierwszy dzień wiosny
Informacja z dnia: 2022-03-14
 Prezentujemy piękne prace naszych uśmiechniętych przedszkolaków. Wykonanie tej pracy sprawiło im wiele radości. Z przyjemnością wycinały łaty, przyklejały nosek, uszka.  Dzięki takim pracą roz (...)
Wesołe krowy
Informacja z dnia: 2022-03-11
Piękna pogoda to okazja do wspólnych gier i zabaw na świeżym powietrzu.  Maluszki  wyruszyły do ogrodu przedszkolnego . Tam  wspinały  się po  drabinkach ,zjeżdżały ze ślizgawek.  Dzi (...)
Wyjścia do ogrodu przedszkolnego
Informacja z dnia: 2022-03-03
Suchorzewska Irena " W marcu" Raz śnieg pada, a raz deszczyk. Na jeziorze lód już trzeszczy. Błękit nieba lśni w kałuży, bałwan w słońcu oczy mruży. - Koniec zimy. Przerwa. Dzwonek. - To (...)
Wiersz i piosenka marzec