facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2022-04-30
"Urwis" Chociaż jestem urwis mały, ale to nie wada przecież. Bez urwisów to by były straszne nudy na tym świecie. Te urwisy nic dobrego, lecz gorące serca mają. Jak też dobrze urwisują, tak t (...)
Wiersz i Piosenka Maj
Informacja z dnia: 2022-04-26
W ramach nagrody za przygotowanie klubowych pisanek, przedszkolaki wybrali się do klubu " MKS CHOJNICZANKA". Dzieci miały okazję zajrzeć do szatni, pokoju trenerów, salki treningowej, gabinetu masażysty (...)
MKS CHOJNICZANKA!
Informacja z dnia: 2022-04-25
22 kwietnia średniaczki obchodziły Dzień Ziemi. Podczas zajęć dzieci uczyły się, jak dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę, a także wykonały pracę plastyczną pt.:" Ziemia- nasza planeta". Korzystając z p (...)
Ziemia- nasza planeta
Informacja z dnia: 2022-04-22
W mijającym tygodniu nasza sala zamieniła się w stare kino, a tam gdzie kino jest jest projektor, są bilety i jest... popcorn :)        (...)
W starym kinie
Informacja z dnia: 2022-04-16
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego “ (...)
W poszukiwaniu zajączka
Informacja z dnia: 2022-04-15
W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi średniaki poznały tradycję i zwyczaje świąteczne. Dzieci wykonały przepiękne pisanki z zabarwionego ryżu.  Dużo radości sprawiło dzieciom zrobienie pisanki na ko (...)
Wielkanoc tuż, tuż.
Informacja z dnia: 2022-04-12
We wtorek obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Czekolady, który przypada na 12 kwietnia. Dzieci miały okazję zapoznać się z historią powstawania czekolady. Podczas zajęć wykonały ciasto czekoladowe, a także rozwiąz (...)
Dzień Czekolady
Informacja z dnia: 2022-04-07
Wyskoczyła z ogródeczka Cudna pani marcheweczka, Obereczka zatańczyła Do talerza mi wskoczyła. Witam ją na moim stole Jest w surówce i w rosole, Tańczy, pływa, stroi miny I dostarcza witaminy! (...)
Dzień Marchewki
Informacja z dnia: 2022-04-02
„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta…” – Jan Paweł II   (...)
Kwiaty dla św. Jana Pawła II