facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Starszaki
Informacja z dnia: 2022-04-29
W ramach nagrody za przygotowanie klubowych pisanek, przedszkolaki wybrali się do klubu " MKS CHOJNICZANKA". Dzieci miały okazję zajrzeć do szatni, pokoju trenerów, salki treningowej, gabinetu masażysty (...)
Wizyta na stadionie MKS Chojniczanka
Informacja z dnia: 2022-04-28
W minionym tygodniu nasza przedszkolna sala zmieniła się w sale kinową. Porozmawialiśmy z maluszkami jak należy zachowywać sie w kinie, co wolno a czego nie. Przygotowaliśmy popcorn i wspólnie obejrzeliśmy bajkę.& (...)
Przedszkolne kino
Informacja z dnia: 2022-04-20
Przy pomocy farby i widelca maluszki wykonały piękne wiosenne tulipany. Paluszkiem namalowały zielone  łodygi, przykleiły kolorowe doniczki.  Prace wyszły naprawdę  wspaniałe.    (...)
Tulipany
Informacja z dnia: 2022-04-17
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego “ (...)
Zajączek u maluszków
Informacja z dnia: 2022-04-12
Była to okazja aby zobaczyć, powąchać, dotknąć, a przede wszystkim spróbować czekoladę. Dzieci dowiedziały się z czego powstaje czekolade oraz co jest jej głównym składnikiem. Przedszkolaki poznały tak (...)
Dzień czekolady
Informacja z dnia: 2022-04-10
Razem z dziećmi stworzyliśmy motylki z rolki po papierze toaletowym. Motyle są tymi owadami, które wzbudzają powszechny podziw. Piękne, kolorowe, majestatyczne, a zarazem ulotne i delikatne. Maluszki pom (...)
Motylki
Informacja z dnia: 2022-04-02
Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. (Jan Paweł II) W związku ze zbliżającą się rocznicą (...)
Flaga papieska
Informacja z dnia: 2022-04-01
Nasi mali przedszkolacy zamienili się w prawdziwych ogrodników i stworzyły w swojej sali mini ogródek. Dzieci posadziły kwiatki - bratki, hiacynty , cebule, posiały  pietruszkę  a także (...)
Sadzimy kwiatki