facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Starszaki
Informacja z dnia: 2023-02-15
Walentynki dzieci spędziły na poznawaniu zwyczajów związanych z tym dniem, a także upieły przepyszne babeczki. Średniaczki skorzystały również z walentynkowej fotobudki i skosztowały słodkich lizaków (...)
Walentynki
Informacja z dnia: 2023-02-14
  W poprzednim tygodniu grupa Średniaczków przeniosła się do muzycznego świata. Dzieci poznawały nazwy instrumentów oraz ich idźwięki. Dowiedziały się także kim jest dyrygent i orkiestra. Pod koniec (...)
Muzyczny tydzień
Informacja z dnia: 2023-02-09
Święto pizzy, to idealny dzień na zorganizowanie dla dzieci zajęć kulinarnych. Dzieci przygotowały pizzę, poznały składniki niezbędne do jej wykonania oraz przeliczały ich ilość. Na koniec oczywiście wszyscy zajadali się (...)
Święto pizzy
Informacja z dnia: 2023-02-08
Zima, to piękna pora roku. Dzieci z radością korzystają z przywilejów tego śnieżnego okresu, biegają po śniegu, jeżdżą na sankach oraz lepią bałwana. Zimowe spacery to również świetna alternatywa na utrwala (...)
Śnieżne zabawy
Informacja z dnia: 2023-02-05
W mniony czwartek odbył się Bal Karnawałowy. Dzieci aktywnie i z wielką radością brały udział w zabawach oraz tańcach, a także przedstawiały swoje przebrania. Pod koniec tygodnia swobodnie wypowiadały się na temat Karnaw (...)
Bal Karnawałowy
Informacja z dnia: 2023-02-04
W ramach XXII edycji międzyprzedszkolnego konkursu "Czy znasz swoje miasto i region?" średniaczki zdobyły wiedzę na temat Naszego pięknego miasta i regionu. Zapoznaliśmy się ze strojami kaszubskimi, a także sym (...)
Konkurs o Chojnicach i regionie
Informacja z dnia: 2023-02-01
Marcin Przewoźniak, Jerzy Ostrowski "Wszystko gra" 1.Słowik tysiąc zna piosenek, dzięcioł stuka jak w bębenek. Dzwon na wieży liczy czas, dźwięki słyszy każdy z nas. Wróbel – ćwir! (...)
Wiersz i piosenka luty