facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Średniaczki
Informacja z dnia: 2022-09-26
Corocznie w naszym przedszkolu wraz z nadejściem pory roku jaką jest jesień odbywa się Święto Pieczonego Ziemniaka. Maluszki poznały bajkę ,,O wesołym ziemniaczku”, wiedziały jakie potrawy robi się z ziemniak&oacut (...)
Dzień Pieczonego Ziemniaka
Informacja z dnia: 2022-09-20
20 września- to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w przedszkolnym ogrodzie. Dmuchane zamki, dostarczyły maluchom wiele radości i satysfakcji z (...)
Dzień Przedszkolaka
Informacja z dnia: 2022-09-18
Przedszkolacy bardzo lubią się bawić i przywiązywać uwagę do zabawek. Dzięki zabawkom uczą się dzielić wspólnym dobrem, dbać o nie, współpracować podczas zabawy z rówieśnikami. Z okazji zbliżającego (...)
Nowe zabawki w przedszkolu
Informacja z dnia: 2022-09-17
15 września obchodziliśmy w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. Maluszki poznały bajkę ,,O wesołej kropce”, wykazały się kreatywnością i wyobraźnią podczas zabaw swobodnych. Wspólnie z rówieśnika (...)
Dzień Kropki
Informacja z dnia: 2022-09-13
Pierwszy spacer i zabawy w ogrodzie przedszkolnym wzbudziły u Maluszków wiele radości i zadowolenia. Słoneczna pogoda i ciekawy plac zabaw sprawiły u dzieci uśmiech na twarzy. Maluszki nie tylko poznawały najbliżs (...)
Poznajemy najbliższe otoczenie
Informacja z dnia: 2022-09-12
Maluszki starają się poznawać nawzajem. Wymawiają swoje imię i próbują zapamiętać imiona rówieśników. Chętnie i odważnie podejmują zabawy muzyczno-ruchowe oraz plastyczne. Dzisiaj po raz pierwszy wyk (...)
Poznajmy się nawzajem
Informacja z dnia: 2022-09-06
Pierwsze dni w przedszkolu to trudny okres dla wszystkich dzieci zwłaszcza dla najmłodszych! Nasze maluszki szybko zaadoptowały się w nowym środowisku i nowej sytuacji.  A oto ich pierwsze chwile w naszym przedszkol (...)
Pierwsze dni w przedszkolu
Informacja z dnia: 2022-09-05
W dniach 30 i 31 sierpnia, tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego odbyły się zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych dzieci w przedszkolu. Zajęcia te służyły nawiązaniu pierwszych kontaktów pomiędzy dziećmi, a (...)
Zajęcia adaptacyjne u Maluszków
Informacja z dnia: 2022-09-03
,,Krasnoludek" Jestem krasnoludek, mam wesołą minkę. Czerwoną czapeczkę, białą pelerynkę. Wezmę się pod boczki, wysoko podskoczę. Klasnę sobie w ręce, i tak się okręcę.   ,,Przedszkole, przeds (...)
Wiersz i piosenka na IX