Średniaczki
Informacja z dnia: 2024-03-30
 "Kwiecień Plecień" 1.Idzie z kwietniem rowem zielonym Pierwsza stokrotka w śniegu kwietniowym. Na skrawku ciepła, na zimna brzeżku Kwiat przebiśniegu usiadł w dołeczku. Kwiecień – pleci (...)
Wiersz i piosenka na IV
Informacja z dnia: 2024-03-28
Wielkanoc to najbardziej radosne i barwne święto uwielbiane przez wszystkich przedszkolaków. Średniaki poznały wielkanocne tradycje i zwyczaje. Wspólnie z rodzicami wzięli aktywny udział w zorganizowanym w (...)
Czekamy na święta Wielkanocne
Informacja z dnia: 2024-03-23
Wiosna to piękna i magiczna pora roku. Cały otaczający nas świat budzi się do życia. 21 marca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie zimy i powitanie wiosny. Dzieci z akcentem wiosennym szukały zadań ukryty (...)
Żegnamy zimę - witamy wiosnę!
Informacja z dnia: 2024-03-22
  Dnia 20 marca średniaki zaprosiły swoich rodziców na zajęcia otwarte, podczas których nie tylko wykazały się ogromną wiedzą przyrodniczą ale doskonale wcieliły się w role podczas przedstawienia &q (...)
Zajęcia otwarte dla rodziców
Informacja z dnia: 2024-03-16