Średniaczki
Informacja z dnia: 2023-03-29
Dzisiejsze zajęcia w przedszkolu miały charakter przedświąteczny. Dzieci z najmłodszych grup w przedszkolu odwiedziły Panie Animatorki, które przygotowały tańce w bańkach oraz zabawy muzyczno - ruchowe z wykorzyst (...)
Sztuka Animacji
Informacja z dnia: 2023-03-28
  ,,Ziemio.’’ Nie chcemy abyś była zniszczona, chcemy żebyś była cała zielona, więc przysięgę Ci składamy, że zniszczyć Ciebie nie damy !!!               (...)
Wiersz i piosenka na IV
Informacja z dnia: 2023-03-24
Kolejny tydzień Maluchy rozpoczęły  od wiosennego spaceru. Obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie i szukały pierwszych znaków wiosny. Poznały nazwy pierwszych wiosennych kwiatów i zasadziły cebulki (...)
Żegnaj zimo, witaj wiosno
Informacja z dnia: 2023-03-19
Pogoda na dworze kapryśna i zmienna, a w naszym przedszkolu czuć już nadchodzącą wiosnę. A to za sprawą pięknych dekoracji oraz zajęć otwartych dla rodziców o tematyce wiosennej. Maluszki z ogromnym zaangażowaniem (...)
Nadchodzi wiosna
Informacja z dnia: 2023-03-09
Kolejny tydzień w przedszkolu minął przedszkolakom bardzo intensywnie i ciekawie. Maluchy nie tylko poznały zawód aktora, dowiedziały się czym różni się teatr od kina, ale przede wszystkim poprzez zabawy teatralne weszły (...)
W kinie, w teatrze
Informacja z dnia: 2023-03-05
26 lutego przypada nietypowe święto- ,,Dzień Dinozaura.’’ Już w poniedziałek rozpoczęliśmy niezwykłą przygodę, poznając zwierzęta prehistoryczne. Maluszki ,,stworzyły Jurajski Park’’, oglądały ilu (...)
Świat dinozaurów