facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Średniaczki
Informacja z dnia: 2023-04-23
Mijający tydzień u Maluchów przebiegał na poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie ,,Jak możemy dbać o naszą planetę?’’ Dzieci wypowiadały się na temat utrzymywania porządku w otoczeniu bliższym i dalszym (...)
Dbamy o naszą planetę - Ziemię
Informacja z dnia: 2023-04-14
Maluszki poznając pracę bibliotekarza, gościły w przedszkolu panią Malwinę , która pracuje w Bibliotece Publicznej w Chojnicach. Dzieci wysłuchały bajki pt. ,,Historia pewnej pisanki’’, a także dowiedz (...)
W świecie książek
Informacja z dnia: 2023-04-13
  Maluszki biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym ,,Sensoryczny Kogel -Mogel’’. Jednym z zadań była realizacja zajęć z udziałem zdrowego warzywa –marchewki. Dzieci degustowały (...)
Marchewkowe zajęcia
Informacja z dnia: 2023-04-06
Każdego roku tuż przed świętami Zmartwychwstania Pańskiego nasze przedszkole odwiedza wielkanocny zajączek. Już od rana Maluszki z niecierpliwością czekały na przyjście ,, Świątecznego gościa’’, kt&oacu (...)
Niespodzianka od Zajączka
Informacja z dnia: 2023-04-05
W naszym przedszkolu zorganizowaliśmy zbiórkę karmy dla zwierząt. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przynosiły karmę do przedszkola, którą mogły dzisiaj osobiście przekazać czworonożnym pupilom, ponieważ goś (...)
Pamiętamy o zwierzętach
Informacja z dnia: 2023-04-04
  2 kwietnia 2023r. przypada 18- rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyła się kolejna edycja konkursu ,,Wspomnienia o papieżu Świętym Janie Pawle II.’’ Dzieci z najm (...)
Święty Jan Paweł II- przyjacielem dzieci
Informacja z dnia: 2023-04-02
Maluchy poznawały zwierzęta hodowlane i pomieszczenia w których mieszkają na wsi. Wiedzą też jakie korzyści mamy z hodowli tych zwierząt. W okresie przedświątecznym poznały również tradycje wielkanocne. Jed (...)
Przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych