Średniaczki
Informacja z dnia: 2023-05-28
Podsumowanie Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego ,,Sensoryczny Kogel-Mogel’’, realizowanego przez grupę Maluchów z naszego Przedszkola. Dzieci z ogromną radością i zaangażowaniem podejmował (...)
Sensoryczny Kogel-Mogel
Informacja z dnia: 2023-05-28
W dniu 26 maja 2023r. odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego " Kwiatki na Dzień Matki". Maluszki wzięły aktywny udział w konkursie. Za piękne prace otrzymały dyplomy i nagrody. Gratulujemy dzieci (...)
Kwiatki na Dzień Matki
Informacja z dnia: 2023-05-24
,,Wiele świąt jest różnych w roku, ale dwie szczególne daty są dla dzieci najważniejsze – to: ,,Dzień Mamy i Dzień Taty.’’ 22 maja odbyła się uroczystość z okazji tak pięknego święta (...)
Dzień Mamy i Taty
Informacja z dnia: 2023-05-14
W mijającym tygodniu Maluszki poznawały mieszkańców łąki. Ich nazwy i wygląd. Słuchały odgłosów owadów i innych zwierząt, które żyją na łące. Wiedzą, że piękny motyl zanim się taki stanie m (...)
Na wiosennej łące
Informacja z dnia: 2023-05-02
,,Tralala dla rodziców"   1.Dla rodziców to piosenka Tralala tralala tralala Melodyjna, uśmiechnięta Tralala tralala tralala Tyle nut wesołych ma Tralala tralala tralala I tak pięknie (...)
Wiersz i Piosenka na V
Informacja z dnia: 2023-05-01
Hasłem przewodnim mijającego tygodnia było ,,Kto Ty jesteś, Polak mały’’. Przedszkolaki poznały znaczenie majowych świąt, a także narodowych symboli. Wiedzą już, że polskie symbole to: godło- biały o (...)
Majowe święta