Zuchy
Informacja z dnia: 2021-04-24
W mijającym tygodniu maluszki dowiedziały się co to jest kultura, gdzie możemy się z nią spotkać i jej doświadczyć. Dzieci poznały miejsca w przestrzeni publicznej, które służą szerzeniu kultury, jak tea (...)
Kulturalny Przedszkolak
Informacja z dnia: 2021-04-17
Kolejny tydzień minął pod hasłem "Pobudka! Już wiosna!" Maluszki poznały oznaki wiosny, wykazały się ogromną wiedzą przyrodniczą związana z obecną porą roku. Dzieci dokładnie i cierpliwie wykonywały przesyłane (...)
Pobudka! Już Wiosna!
Informacja z dnia: 2021-04-07
Kochane maluszki  jestem z Was dumna, że tak pilnie pracujecie i wykonujecie przesłane przeze mnie zadania.                W minionym tygodniu omawialiśmy tematykę związaną (...)
Pracowite maluszki
Informacja z dnia: 2021-04-01
 „Już”  Laura Łącz Spadła deszczu kropla, plum… Zawiał ciepły wietrzyk, szum… Coś pachnie w powietrzu- kwiat. Zmienia się wokoło świat. A co tak śpiewa? (...)
Wiersz i piosenka - Kwiecień