Zuchy
Informacja z dnia: 2023-02-26
„CZEKAM NA WIOSNĘ” K.  Datkun-Czerniak   Dość mam sanek, nart i śniegu. Chcę już w piłkę grać! Po zielonej trawie biegać, w berka sobie grać! Dość mam chlapy i roztop&oa (...)
Wiersz i Piosenka Marzec
Informacja z dnia: 2023-02-25
Miniony tydzień minął starszakom pod hasłem " Układ Słoneczny". Zajęcia miały na celu rozbudzanie zainteresowań dzieci otaczającym nas wszechświatem. Dzieci oglądały różne książeczki o kosmosie, planetac (...)
Kosmiczne dni!
Informacja z dnia: 2023-02-19
Czasem ciężko zainteresować czymś dzieci na dłużej. Nudzi im się w zastraszającym tempie! Gdy jednak zajęcia poprowadzi ktoś inny, o czymś innym niż zwykle się uczą to zajęcia mogą okazać się niezłym wyzwaniem dla prowad (...)
Wybuchowe zajęcia!
Informacja z dnia: 2023-02-16
Jak tradycja stara każe w domu, sklepie, biurze, barze. Wszędzie pączek dziś króluje, każdy chętnie go smakuje. Z dżemem, z cukrem, z wisienkami wszędzie pączek dzisiaj z nami. Dziś kalorii nikt nie liczy, (...)
Dzień Pączka
Informacja z dnia: 2023-02-15
Starszaki poczuły dziś pierwszy powiew wiosny! :)         (...)
Pierwszy powiew wiosny
Informacja z dnia: 2023-02-14
" Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone. Kogo kocham , kogo lubię, rzucę w jego stronę. Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję. A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję." &nb (...)
Informacja z dnia: 2023-02-09
Pizza to ulubiona potrwa nie tylko dorosłych, ale także dzieci.  W czwartek 9 lutego dzieci  obchodziły Międzynarodowy Dzień Pizzy. Przedszkolaki poznały składniki niezbędne do powstania kultowego włoskiego pl (...)
Międzynarodowy Dzień Pizzy
Informacja z dnia: 2023-02-07
Starszaki korzystając z uroków zimy bawiły się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie.  Dzieci uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu! :)  (...)
Białe szaleństwo!
Informacja z dnia: 2023-02-06
W mijającym  tygodniu starszaki  zagłębiały tajniki wody, śniegu oraz lodu. Przedszkolaki już w pierwszym dniu z dużym zainteresowaniem obserwowały oraz samodzielnie wykonywały doświadczenia i eksperymenty, kt& (...)
Zabawy badawcze ze śniegiem i lodem
Informacja z dnia: 2023-02-03
W dniu 02.02.2023r. w  naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  - niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc (...)
Zabawa Karnawałowa
Informacja z dnia: 2023-02-02
31 stycznia br. odbyła się już XXII edycja międzyprzedszkolnego konkursu "Czy znasz swoje miasto i region?" W tym roku szkolnym reprezentacja grupy starszaków wzięła udział w konkursie wiedzy o nasz (...)
Konkurs o Chojnicach i regionie