Zuchy
Informacja z dnia: 2023-06-15
W mijającym tygodniu w naszym przedszkolu zapachniało krojonymi jabłkami i pieczonym ciastem. Podczas zajęć kulinarnych dzieci dodawały po kolei składniki potrzebne do przyrządzenia ciasta, a także układały na blaszce po (...)
Jak powstaje...?
Informacja z dnia: 2023-06-15
15 czerwca starszaki udały się na pieszą wycieczkę do zakładu fryzjerskiego " Ewelina" w Chojnicach. Dzieci poznały specyfikę zawodu fryzjera, zapoznały się narzędziami, którymi posługuje się fryzjer. Na (...)
Wizyta u fryzjera
Informacja z dnia: 2023-06-08
Starszaki odwiedziły w minionym tygodniu szkółkę roślin Listek w Pawłówku. Dzieci dowiedziały się wielu pożytecznych informacji o pszczołach i zawodzie pszczelarza, roślinach miododajnych. Przedszkolacy z w (...)
Starszaki na wycieczce
Informacja z dnia: 2023-06-08
Serdecznie dziękujemy firmie GINTER za możliwość wzięcia udziału w konkursie oraz za piękny prezent :)  (...)
Niespodzianka
Informacja z dnia: 2023-06-03
Lody, lody waniliowe, na patyku do lizania, czasem w walflu, czasem w kubku z łyżeczką do nabierania. Żółte jak promienie słońca, słodkie, zimne, z orzechami, z polewą czekoladową lub innymi (...)
Nasz czas
Informacja z dnia: 2023-06-01
Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! To był wspaniały dzień, co można zobac (...)