Zuchy
Informacja z dnia: 2023-04-23
W miniony piątek starszaki korzystając z zaproszenia Pani Anny Matyszewskiej  mamy naszego Dawida udały się do Muzeum Historyczno-Etnograficznego w Chojnicach aby zgłębić wiedzę o naszym regionie. Ciekawych informac (...)
Starszaki w Muzeum Historyczno- Etnograficznym
Informacja z dnia: 2023-04-11
11 kwietnia 2023 roku w grupie starszaków już od rana zrobiło się bardzo pomarańczowo, smacznie i zdrowo, a wszystko za sprawą marchewki. Ciasto marchewkowe- zdrowe, bardzo smaczne i samodzielnie przyrządzone!&nbs (...)
Marchewkowy zawrót głowy
Informacja z dnia: 2023-04-08
Dzieci od kilku dni przygotowywały się na przyjście " Zająca", udekorowały naszą salą świątecznymi ozdobami, w kąciku przyrody posiały rzeżuchę. Poznały tez zwyczaje i obrzędy wielkanocne. Wspaniała zabawa dost (...)
Zajączek Wielkanocny w przedszkolu
Informacja z dnia: 2023-04-07
W lutym w naszym przedszkolu przeprowadzono zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt. Akcja spotkała się z ogromnym odzewem. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy włączyli się w naszą akcję i p (...)
Pamiętamy o naszych czworonożnych pupilach
Informacja z dnia: 2023-04-06
2 kwietnia 2023 roku przypada 18- rocznica śmierci Jana Pawła II. W związku z tym wydarzeniem w naszym przedszkolu miała miejsce kolejna edycja konkursu " Wspomnienia o papieżu Świętym Janie Pawle II". Przy tej (...)
Informacja z dnia: 2023-04-02
Wiosna na łące sł. Marcin Przewoźniak, muz. Robert Dziekański   Cyk-cyk! Kto tu cyka? To piosenka jest świerszczyka. Szuszu-szuszu – szumi trawa. Tak mu trawa bije brawa! Ref.: Wiosna, wiosna na (...)
Wiersz i Piosenka Kwiecień