Zuchy
Informacja z dnia: 2023-05-30
„Lato” Coraz bliżej są wakacje i przedszkola czas się kończy, już niedługo plecak wezmę, nowa czeka już przygoda. Ref. Przyszło do nas dzisiaj lato. Hej, dzieciaki! Co wy na to? Słońce grzeje, woda (...)
Wiersz i Piosenka Czerwiec
Informacja z dnia: 2023-05-28
W minioną środę Starszaki zaprezentowały swoim Kochanym Rodzicom program artystyczny. Z wielkim zaangażowaniem recytowały wiersze, piosenki i tańce. Za pomocą prostych słów przedszkolaki pragnęły podziękować swoim (...)
Kochamy Was!
Informacja z dnia: 2023-05-28
W dniu 26 maja 2023r. odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego " Kwiatki na Dzień Matki".  Dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie i udział. Zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie :)  (...)
Kwiatki na Dzień Matki
Informacja z dnia: 2023-05-19
Mijający tydzień upłynął starszakom bardzo pracowicie. W ramach zajęć technicznych dzieci wraz z Paniami przygotowały projekt betoniarki, która weżnie udział w konkursie przygotowanym przez Zakład Produkcji Materi (...)
Budujemy, konstytuujemy, tworzymy!
Informacja z dnia: 2023-05-13
W minionym tygodniu gościliśmy w naszym przedszkolu Zespół Pieśni i Tańca " Bławatki". Zespół zaprezentował tańce, pieśni i wiersze po kaszubsku oraz kaszubskie instrumenty ⚘ᥧ (...)
Zespół Pieśni i Tańca
Informacja z dnia: 2023-05-09
8 maja w  Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnicach odbyły się miejsko-gminne eliminacje konkursu recytatorskiego po kaszubsku "Rodnô mòwa". Nasze przedszkole reprezentowała silna drużyna w (...)
Eliminacje konkursu recytatorskiego
Informacja z dnia: 2023-05-03
W minionym tygodniu zajęcia w przedszkolu poświęcone były majowym świętom.To dobra okazja do rozmowy z naszymi małymi pociechami o ojczyźnie. Bardzo ważne jest, aby od najmłodszych lat budować poczucie dumy, że jesteśmy (...)
Polska- mój dom
Informacja z dnia: 2023-05-01
„ Drodzy Rodzice” … Przecieraliście dla nas szlak Zna go każde z nas Zawsze chcemy być obok was Iść za rękę tak … Wiemy dobrze że kiedy będzie źle Smutek przegonicie precz (...)
Wiersz i Piosenka Maj