Zuchy
Informacja z dnia: 2020-10-31
W ostatni dzień października zorganizowano w przedszkolu ,,Bal Wszystkich Świętych". Tego dnia przedszkolacy przyszli przebrani za swoich patronów lub postacie świętych. Dzieci z usmiechem na twarzy zaprezent (...)
Bal Wszystkich Świętych
Informacja z dnia: 2020-10-30
Metoda "Bon Départ" znana w Polsce pod nazwą metody "dobrego startu" została opracowana we Francji. Przystosowano ją do prowadzenia zajęć, ćwiczeń i zabaw podczas przygotowania dziecka do na (...)
Metoda Dobrego Startu
Informacja z dnia: 2020-10-23
Maluchy nie tylko znają smaczne owoce, ale także wiedzą jakie są ważne dla naszego zdrowia.  W mijającym tygodniu maluszki pogłębiały wiedzę na temat owoców, poznawały owoce po zapachu, smakowały, a pod (...)
Witaminki
Informacja z dnia: 2020-10-22
Początek tygodnia zaczął się u maluszków od wykonania babeczek z borówkami. Na początku zajęć dzieci rozpoznawały i nazywały przygotowane produkty do wypieku, omawiały przybory kuchenne, aż w końcu zabrały (...)
Babeczki z borówkami
Informacja z dnia: 2020-10-18
Korale z Jarzębiny
Informacja z dnia: 2020-10-05
W minionym tygodniu maluszki rozmawiały o nowej porze roku jaką jest Jesień. Jesień to wiele skarbów, które możemy wykorzystać na wiele sposobów. Podczas zajęć przyglądaliśmy się im z bliska za pomoc (...)
Nadeszła Jesień
Informacja z dnia: 2020-10-01
"Idzie jesień" Idzie łąką, idzie polem Pod złocistym parasolem. Gdy go zamknie- słońce świeci. Gdy otworzy- pada deszcz. Kto to taki? Czy już wiecie? Tak! To właśnie jesień jest! " Do przeds (...)
Wiersz i piosenka- Październik