Zuchy
Informacja z dnia: 2021-10-31
29 października zorganizowano w przedszkolu ,,Bal Wszystkich Świętych". Tego dnia przedszkolacy przyszli przebrani za swoich patronów lub postacie świętych. Dzieci z uśmiechem na twarzy zaprezentowały swoje s (...)
Bal Wszystkich Świętych
Informacja z dnia: 2021-10-30
W kolejnych jesiennych dniach poznajemy bliżej dary jesienne zbierane z naszych pól i ogrodów. Rozpoznajemy i nazywamy różne warzywa i jarzyny. Doskonalimy motorykę małą. Drodzy Rodzice zobaczcie sam (...)
Jesienny ogród
Informacja z dnia: 2021-10-26
W poniedziałek pięknie zapachniało w naszym przedszkolu, tym razem mali kucharze z grupy średniaki zapoznały się z przepisem na pyszne gofry.  Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywały ciasto. Było słodko, smac (...)
Chrupiące gofry
Informacja z dnia: 2021-10-20
Dzisiejszego dnia dzieci z grupy średniaków samodzielnie przygotowały śniadanie. Dzieci komponowały ciekawe kanapki, wybierając swoje ulubione warzywa. Samodzielne przygotowanie kanapek sprawiło naszym podopieczny (...)
Pyszne kanapeczki
Informacja z dnia: 2021-10-19
Ruch w życiu dzieci jest szczególnie ważnym czynnikiem, stymulującym poprawny rozwój jednostki.Ćwiczenia fizyczne mają wpływ na rozwój dziecka jako jednostki, jak również członka grupy, np.: g (...)
W zdrowym ciele, zdrowy duch
Informacja z dnia: 2021-10-18
18 października w naszej grupie znów było smacznie i zdrowo,  postanowiliśmy upiec ciasto marchewkowe!. Dzieci z wielką chęcią  pomagały w jego przygotowaniu- odmierzały składniki i ostrożnie je mieszały (...)
Bardzo zdrowe- ciasto marchewkowe!
Informacja z dnia: 2021-10-16
Dzieci z grupy średniaków wykonały na zajęciach kreatywne prace, wesołe ludki i kasztanowe zwierzątka z kasztanów, żołędzi. Dzieci były niezwykle zaangażowane w zajęciach.   foto-002-l// / (...)
Kasztankowe szaleństwo
Informacja z dnia: 2021-10-15