Zuchy
Informacja z dnia: 2022-03-30
Przedszkolaki zamieniły się w prawdziwych ogrodników i stworzyły w swojej sali mini ogródek. Dzieci posadziły kwiatki, posiały rzeżuchę, a także dowiedziały się co jest potrzebne do wzrostu roślin.   (...)
Mali ogrodnicy
Informacja z dnia: 2022-03-30
Grozik sł. i muz. tradycyjne Poszło dziewczę po ziele, po ziele, po ziele, nazbierało niewiele, niewiele, hej! Przyszedł do niej braciszek, połamał jej koszyczek! Oj, ty, ty! Oj, ty, ty! Za koszyczek zapłać mi! (...)
Wiersz i Piosenka Kwiecień
Informacja z dnia: 2022-03-26
21 marca dzieci powitały nową porę roku- Wiosnę!. Do jej nadejścia przedszkolaki przygotowywały się już od dawna. Dzięki sprzyjającej pogodzie szukały oznak i zwiastunów wiosny podczas spacerów.  Śred (...)
Nadeszła Wiosna!
Informacja z dnia: 2022-03-14
Na zdrówko dobra to rada - dużo owoców zajadaj! W owocach są witaminki - są to zdrowia okruszynki. Mniam, mniam, mniam - owoce zjadam sam!   (...)
Owoce egzotyczne
Informacja z dnia: 2022-03-10
W minionym tygodniu  średniaczki nabyły umiejętnośc klasyfikowania  środków transportu:  Co jeździ? Co pływa? Co lata? Na początku tygodnia dzieci wykonały pracę plastyczną, a także dobrze się (...)
Czym podróżujemy?
Informacja z dnia: 2022-03-03
Dinozaury to stworzenia, które od dawna niezwykle fascynują szczególnie najmłodszych. Nie tylko zaskakują swoim wyglądem i wielkością, ale też kryją wiele tajemnic.  Dlatego 28 lutego obchodziliśmy w (...)
Dzień dinozaura
Informacja z dnia: 2022-03-01
Korzystając z pięknej słonecznej pogody, wybraliśmy się na teren przedszkolny w celu złapania pierwszych promieni słońca. Nie ma nic lepszego jak naturalna dawka witaminy D!     (...)
Coraz bliżej wiosna