Zuchy
Informacja z dnia: 2022-01-28
      Dzieci z grupy średniaków w miniony piątek obchodziły Dzień Lego. Za pomocą klocków układały rytmy, projektowały i konstruowały swoje budowle. Zabawy klockami Lego pobudzają w (...)
Międzynarodowy Dzień Lego
Informacja z dnia: 2022-01-27
W dniu 26.01.2022r. w  naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  - niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc (...)
Bal Karnawałowy
Informacja z dnia: 2022-01-23
Babcia i Dziadek to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Dziadkowie mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją (...)
Informacja z dnia: 2022-01-20
Babciu, Dziadku, w dniu Waszego święta,  życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta  Wy zawsze wszystko najlepiej wiecie  smutno by było bez Was na świecie.   (...)
Kwiatki dla Babci i Dziadka
Informacja z dnia: 2022-01-15
Zimowa śnieżynka z cukru to doskonała zabawa twórcza i piękna dekoracja. W minionym tygodniu średniaki wykonały cukrowe śnieżynki. /foto-005l-l/ (...)
Cukrowe śnieżynki
Informacja z dnia: 2022-01-13
Dziecięce eksperymentowanie polega na pobudzeniu ciekawości poznawczej, czyli zachęcaniu do stawiania pytań i kształtowania umiejętności wyciągania wniosków. Poprzez eksperymenty dzieci realizują naturalną potrze (...)
Eksperymentujemy i dobrze się bawimy
Informacja z dnia: 2022-01-07
W mijającym tygodniu przedszkolaki rozmawiały na temat następstwa dnia i nocy. Najpierw wysłuchały opowiadania pt: "Dzień z nocą wędrują", następnie przeliczały na konkretach. Podsumowaniem zajęć było wykonanie (...)
Dzień z nocą wędrują