Zuchy
Informacja z dnia: 2022-06-19
14 czerwca średniaki wybrały się na wycieczkę do Krojant. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: nauka jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanej Pani instruktor, gry i zabawy sportowe wśród pięknych lasów (...)
Średniaki na wycieczce
Informacja z dnia: 2022-06-10
Dnia 9 czerwca dzieci wybrały się na wycieczkę do zakładu pracy " Polipol".  Dzieci zapoznały się z etapami produkcji mebli. Poprzez zwiedzanie działów zakładu przedszkolacy dowiedziały się jak pow (...)
Zwiedzamy zakład Polipol
Informacja z dnia: 2022-06-03
W minionym tygodniu wybraliśmy się z wizytą do kina. Dla dzieci była to przygoda, która zostawiła wiele niezapomnianych wzruszeń i pozytywnych emocji.    (...)
Z wizytą w kinie
Informacja z dnia: 2022-06-02
"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat". Właśnie o ten uśmiech dzieci oraz cudowną zabawę zadbaliśmy 1 czerwca obchodząc w naszym przedszkolu Dzień Dziecka. Tego dnia zabaw było bez końca. Wielk (...)
Wszystkie dzieci nasze są
Informacja z dnia: 2022-06-01
Piosenka: "Coraz bliżej są wakacje' Coraz bliżej są wakacje i przedszkola czas się kończy, już niedługo plecak wezmę, nowa czeka już przygoda. Ref. Przyszło do nas dzisiaj lato. Hej, dzieciak (...)
Wiersz i piosenka czerwiec