Zuchy
Informacja z dnia: 2020-11-25
Dzisiejszego dnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji maluszki zrobiły przepyszne gofry, a Panie kucharki przyrządziły kanapki z miodem. Na zakończenie tego wspaniałego dnia dzieci wyk (...)
Informacja z dnia: 2020-11-21
W minionym tygodniu maluszki dowiedziały się jak należy dbać o najbliższe środowisko by nasza planeta była piękna, zielona i przyjazna swoim mieszkańcom jeszcze przez wiele, wiele lat.  Pod koniec tygodnia przedszk (...)
Dbamy o naszą Ziemię
Informacja z dnia: 2020-11-16
„Miś jest mały i puchaty Miś jest fajny i kudłaty Miś jest gruby jak ta kula Misia zawsze się przytula.” W minionym tygodniu maluszki rozmawiały o swoim ukochanym misiu. Na początku tygodnia każde dziec (...)
Mój Przyjaciel Miś
Informacja z dnia: 2020-11-13
Obchodzone 11 listopada Święto Odzyskania Niepodległości jest polskim świętem państwowym, które upamiętniło odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku.  (...)
Informacja z dnia: 2020-11-09
Trzymając nożyczki w dłoni, operując nimi, aż w końcu tnąc papier, dziecko ćwiczy koordynację ruchową (ręka- oko). Dziecko chcąc wyciąć pewien kształt, musi używać obu rąk i to w sposób (...)
Ciach, ciach...
Informacja z dnia: 2020-11-06
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Ten wyjątkowy dzień obcho (...)
Informacja z dnia: 2020-11-01
„Katechizm polskiego dziecka” Władysław Bełza — Kto ty jesteś? — Polak mały. — Jaki znak twój? — Orzeł biały. — Gdzie ty mieszkasz? — Między swe (...)
Wiersz i piosenka- Listopad