Zuchy
Informacja z dnia: 2021-01-31
Zabawa paluszkowa do wiersza  „Rodzinka”. (dzieci pokazują kolejne palce zaczynając od kciuka) Ten pierwszy to – dziadziuś A obok – babunia. Największy to – tatuś. A przy (...)
Wiersz i piosenka - Luty
Informacja z dnia: 2021-01-29
Maluszki z ogromną niecierpliwością oczekiwały balu przebierańców. Dzieci w przepięknych strojach wzięły aktywny udział w zabawach muzyczno-ruchowych i konkursach. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, kt&oa (...)
Bal przebierańców
Informacja z dnia: 2021-01-22
Kochana Babciu, Kochany Dziadku, Dziś Wam przynoszę po jednym kwiatku, Do tego dokładam serdeczne życzenia, Niech Wam się spełnią wszystkie marzenia.     (...)
Kwiatki dla Babci i Dziadka
Informacja z dnia: 2021-01-08
Maluszki Nowy Rok powitały kreatywnie, twórczo, kolorowo, bezpiecznie i bez huku.  (...)
Fajerwerki
Informacja z dnia: 2021-01-06
Wreszcie zawitała do nas prawdziwa zima ze śniegiem i lekkim mrozem. Biały puch pozwolił na kreatywne zabawy w naszym przedszkolnym ogrodzie. To świetna okazja, aby zażyć ruchu na świeżym powietrzu.  (...)
Zabawy ze śniegiem
Informacja z dnia: 2021-01-03
„Babciu, Dziadku” Babciu, Dziadku żyjcie wiecznie bo kochamy was serdecznie. Choć urwisów takich macie, Wy też przecież nas kochacie!    „Ri-ki-tan” 1. Riki (...)
Wiersz i piosenka - Styczeń