Zuchy
Informacja z dnia: 2021-02-28
26 lutego maluszki obchodziły nietypowe święto -  Dzień Dinozaura.    (...)
Dzień Dinozaura
Informacja z dnia: 2021-02-27
W  minionym tygodniu maluszki poznały żywioły: powietrze, ogień, wodę oraz ziemię. Podsumowaniem zajęć było wykonanie przez dzieci  pracy plastycznej za pomocą rozcieńczonych farb i słomek.  Gimnastyka bu (...)
Maluszki poznają żywioły
Informacja z dnia: 2021-02-24
Powszechnie wiadomo, iż dzieci przedszkolne charakteryzuje naturalna ciekawość tego, co je otacza. Najlepszym sposobem zaspokojenia ciekawości dziecka są zabawy i eksperymenty badawcze.Maluszki dzisiejszy dzień spędziły (...)
Mali badacze- eksperymenty z wodą
Informacja z dnia: 2021-02-21
16 lutego dzieci z grupy maluszków obchodziły "Dzień Kota".W tym dniu maluszki upodobniły się do swoich czworonożnych  przyjaciół: miały  wąsy oraz uszy. Następnie dzieci oglądały ilustr (...)
Dzień Kota
Informacja z dnia: 2021-02-20
Maluszki już wiedzą, iż mimo to, że śnieg jest biały  to nie jest on czysty – wręcz przeciwnie jest brudny i zanieczyszczony. Służyły temu zajęcia, na których dzieci mogły zaobserwować to (...)
Informacja z dnia: 2021-02-17
Walentynki dla dzieci, były prawdziwym dniem miłości i przyjaźni. Były rozmowy o uczuciach i tradycjach walentynkowych, a także radosne zabawy, zadania i tańce. Tego dnia maluszki  upiekły przepyszne babeczk (...)
Informacja z dnia: 2021-02-16
(...)
Zimowe prace plastyczne
Informacja z dnia: 2021-02-12
"Powiedział nam Bartek, że dziś Tłusty Czwartek" - pod takim tytułem w naszym przedszkolu dzieci świętowały "Dzień Pączka".  (...)
Tłusty Czwartek
Informacja z dnia: 2021-02-11
9 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu " Dzień Pizzy". Tego dnia maluszki poznały składniki i sposób przygotowania ciasta drożdżowego. Wykonały smaczną i zdrową pizzę z dodatkiem zdro (...)
Dzień Pizzy
Informacja z dnia: 2021-02-06
Przedszkolna Skrzynka Walentynkowa otwarta!  Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości. Tego dnia wysyłamy osobie, która bardzo lubimy karteczkę - tzw. walentynkę. Nasze (...)
Poczta Walentynkowa
Informacja z dnia: 2021-02-04
"Pani Zima" w tym roku wyjątkowo nas nie opuszcza. Dzisiejszego dnia maluszki ubrały się cieplutko i wyszliśmy do naszego ogrodu przedszkolnego korzystać z uroków prawdziwej i śnieżnej zimy. (...)
Informacja z dnia: 2021-02-02
Dnia 29 stycznia 2021r. odbyła się XX-edycja konkursu wiedzy o naszym mieście i regionie pt. ,,Czy znasz swoje miasto i region?". Maluszki poznały historię naszego miasta, symbole oraz wspólnie przygotow (...)
Znamy nasze miasto i region