Zuchy
Informacja z dnia: 2021-05-31
  „Wakacje” I. Salach. Pojedziemy na wakacje Razem z mamą, razem z tatą. Zabierzemy piłkę, namiot I skakankę. Co ty na to? Słońce, woda, las już czeka. Wszystkie dzieci woła. Z (...)
Wiersz i piosenka - Czerwiec
Informacja z dnia: 2021-05-20
18 maja przypada 101-rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II.  W związku z tym ważnym wydarzeniem w naszym przedszkolu odbyła się XIII- edycja konkursu pt.,,Wspomnienia o Janie Pawle II".  Maluszki podczas (...)
Wspomnienie o Papieżu Janie Pawle II
Informacja z dnia: 2021-05-14
W mijającym tygodniu maluszki odbyły  podróż do krainy baśni, bajek i legend. Dzieci poznały najpiękniejsze baśnie m m.in.: Trzy małe świnki, Kopciuszek, Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek. Był to tydzień (...)
W krainie baśni i bajek
Informacja z dnia: 2021-05-07
"Kochajcie książki. One ułatwią Wam życie, po przyjacielsku pomogą zorientować się w pstrej i burzliwej gmatwaninie myśli, uczuć i zdarzeń. One nauczą Was szanować człowieka i samych siebie, one uskrzydlą rozum i (...)
Książka moim przyjacielem
Informacja z dnia: 2021-05-02
” ŻYCZENIA” Dziś słoneczko jasno świeci, ptaszek pięknie śpiewa. A w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia. Wszystkim Mamom, wszystkim Tatom. Zdrowia, pomyślności, uśmiechó (...)
Wiersz i piosenka - Maj
Informacja z dnia: 2021-05-01
"Czerwień to miłość, biel serce czyste, piękne są nasze barwy ojczyste"    (...)
Dzień Flagi