Zuchy
Informacja z dnia: 2021-06-15
Plecaki smakowane, autobus czeka więc ruszamy na wycieczkę do Nieżychowic na piknik. Co to był za wspaniały dzień!   (...)
Ahoj Przygodo!
Informacja z dnia: 2021-06-14
Wśród naszych przedszkolaków jest wielu pasjonatów piłki nożnej. Gdy zaczęły się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w naszym przedszkolu obchodziliśmy " Dzień Kibica". Dzieci ubrane w b (...)
POLSKA GOLA!!!
Informacja z dnia: 2021-06-12
Maluszki korzystając ze słonecznej pogody zabrali węża Filipa i wybrali się na spacer do parku.   (...)
Spacer do parku
Informacja z dnia: 2021-06-08
Piękna pogoda do okazja do wspólnych zabaw na świeżym powietrzu. Maluszki postanowiły wykorzystać słoneczną pogodę i udały się do ogrodu przedszkolnego.     (...)
Zabawy na świeżym powietrzu
Informacja z dnia: 2021-06-03
Dzień dziecka to święto obchodzone niemal na całym świecie. W naszym przedszkolu tego dnia staraliśmy się jak to tylko możliwe, aby naszym dzieciom umilić czas. Były bańki mydlane, malowanie na folii. Najwięcej rado (...)
Dzień dziecka w naszym przedszkolu
Informacja z dnia: 2021-06-01
26 maja to dzień pełen przeżyć. W naszym przedszkolu odbyło się zarówno uroczyste ,,Pasowanie na Przedszkolaka” jak i ,,Dzień Mamy i Taty". Dzieci z najmłodszej grupy przygotowały bogaty progr (...)
Pasowanie na Przedszkolaka