Starszaki
Informacja z dnia: 2021-11-27
W ramach rozwijania zainteresowań i aktywności fizycznej nasze maluszki wraz z grupą starszaków wybrały się do Akademii Tańca "Piętro Wyżej" gdzie uczestniczyły w zajęciach tanecznych. Taniec, (...)
Z wizytą w Akademii tańca Piętro wyżej
Informacja z dnia: 2021-11-25
„Miś jest mały i puchaty Miś jest fajny i kudłaty Miś jest gruby jak ta kula Misia zawsze się przytula.” Duże , małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. 25 listopada Pluszowe Misie opanowały nasze prz (...)
Dzień Pluszowego misia
Informacja z dnia: 2021-11-18
Pasowanie na przedszkolaka to jeden z ważniejszych momentów w życiu małego dziecka. Od tego dnia dzieci stają się już oficjalnie przedszkolakami, a to duży krok na ich drodze do samodzielności . Podczas (...)
Pasowanie na Przedszkolaka
Informacja z dnia: 2021-11-11
 Dziś ze wzruszeniem wspominamy tamte wydarzenia i doceniamy pracę, którą wykonali nasi przodkowie na rzecz ojczyzny. W ramach obchodów Święta Niepodległości, często oddaje się hołd bohaterom tamtych c (...)