facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2021-11-30
Zima Długa (Kołysanka) muz.i sł. Renata Szczydło 1. Zima długa, gwiazdka mruga a w szopie pod lasem, We żłóbeczku, na sianeczku, śpi mały bobasek. Luli laj, luli laj, luli, luli, laj. Luli (...)
Wiersz i Piosenka Grudzień
Informacja z dnia: 2021-11-25
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Średniaki rozwiązywały zagadki,opowiadały o swoim misiu, spędzały z nim czas podczas zabawy, a największą radością było dla dzieci wykonan (...)
Mój przyjaciel Miś
Informacja z dnia: 2021-11-24
Parasolki rozłożone, nad głowami roztańczone. Wciąż kołyszą się na wietrze, co im zagra dziś powietrze ? Kolorowe, purpurowe, żółto - białe i czerwone. Tyle wzorów mają ile barw w naturze jest. Para (...)
Kolorowy parasol
Informacja z dnia: 2021-11-19
Ma duże cztery łapy i czasami bywa kudłaty. Chodzi po podwórku i szczeka to największy przyjaciel człowieka. Co to za zwierzę, czy już wiesz ? To oczywiście jest Pies.   (...)
Mój przyjaciel pies
Informacja z dnia: 2021-11-12
"Jest takie miejsce na mapie świata- Polska! To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! " 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polk (...)
11 listopada
Informacja z dnia: 2021-11-10
Dnia 9 listopada średniaki zorganizowały zajęcia otwarte dla rodziców o tematyce jesiennej. Wykazały się wiedzą przyrodniczą związaną z porami roku i cechami charakterystycznymi dla każdej z nich. Pięknie zap (...)
Zajęcia otwarte dla rodziców
Informacja z dnia: 2021-11-08
Czy ktoś wierzy, czy nie wierzy, jestem sobie mały jeżyk. Bardzo ostre igły moje, więc nikogo się nie boję. (...)
Dzień Jeża
Informacja z dnia: 2021-11-05
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Ten wyjątkowy dzień obcho (...)
Dzień Postaci z Bajek
Informacja z dnia: 2021-11-04
Na początku tygodnia średniaki wybrały się pod Pomnik Pomordowanych w czasie II Wojny Światowej Nauczycieli oraz zamordowanych w czasie II Wojny Światowej żołnierzy. Chwilą ciszy uczciły tych, którzy od Nas odesz (...)
Pamiętamy...
Informacja z dnia: 2021-11-04
Tak podczas dzisiejszych zajęć pracowały średniaczki :)   (...)
Bawimy się, uczymy, tworzymy.
Informacja z dnia: 2021-11-02
"Jestem Polakiem" Jesteśmy Polką i Polakiem Dziewczynką fajną i chłopakiem Kochamy Polskę z całych sił Chcemy byś również kochał ją i ty I ty Ciuchcia na dworcu czeka Dziś wszystkie dzieci p (...)
Wiersz i Piosenka Listopad