facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2021-03-28
W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi dzieci poznały tradycję i zwyczaje świąteczne. Wielką niespodziankę dzieciom sprawił zajączek, który w ogrodzie przedszkolnym zostawił  słodkie upominki.&n (...)
Niespodzianka od Zajączka
Informacja z dnia: 2021-03-28
DRODZY RODZICE!!! Informujemy, że zgodnie z nowymi restrykcjami wprowadzonymi przez rząd od 27 marca do 9 kwietnia nasze przedszkole będzie zamknięte. W tym okresie przedszkole sprawować będzie opiekę nad dziećmi rodzic (...)
Drodzy Rodzice!
Informacja z dnia: 2021-03-25
Nadeszła Wiosna! Na początku tygodnia maluszki poszukiwały znaków, które zwiastują nową porę roku- wiosnę. Dzieci wspólnie wykonały słomianą kukłę, która jest symbolem odchodzącej zimy.&nbs (...)
Nadeszła Wiosna!
Informacja z dnia: 2021-03-19
Przez ostanie dwa tygodnie maluszki pogłębiały wiedzę na temat mleka.  Podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak ważną rolę spełnia mleko w naszym życiu. Maluszki wysłuchały kilku bajek o zwierzętach dzięki, kt& (...)
Skąd się bierze mleko?
Informacja z dnia: 2021-03-08
W minionym tygodniu maluszki zapoznawały się z różnymi środkami transportu. Przedszkolaki utrwaliły także nazwy figur geometrycznych dzięki którym stworzyły geometryczne pojazdy.    (...)
Czym podróżujemy?
Informacja z dnia: 2021-03-01
  „Maszeruje Wiosna” 1. Tam daleko gdzie wysoka sosna maszeruje drogą mała wiosna. Ma spódniczkę mini, sznurowane butki i jeden warkoczyk krótki. Ref. Maszeruje wiosna a ptaki w (...)
Wiersz i piosenka - Marzec