facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Starszaki
Informacja z dnia: 2022-05-31
„Wakacje” I. Salach. Pojedziemy na wakacje Razem z mamą, razem z tatą. Zabierzemy piłkę, namiot I skakankę. Co ty na to? Słońce, woda, las już czeka. Wszystkie dzieci woła. Zabawimy si (...)
Wiersz i piosenka czerwiec
Informacja z dnia: 2022-05-26
Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy (...)
Dzień Mamy i Taty
Informacja z dnia: 2022-05-23
Piękny uśmiech, dobre serce; wszystko umie zrobić sama. Kocha mnie najbardziej w świecie. To jest właśnie moja mama! Zawsze chętnie mi pomagasz, kiedy jesteś obok, tato. Z Tobą czuję się bezpiecznie. (...)
Przygotowania do Dnia Mamy i Taty
Informacja z dnia: 2022-05-20
Na dzisiejsze zajęcia języka kaszubskiego zaprosiliśmy do naszego przedszkola panią Janinę Kosiedowską, która wzbogaciła naszą wiedzę o kaszubskich zwyczajach i tradycjach. Zaprezentowała także dzieciom bajkę o kr (...)
Kaszubska bajka
Informacja z dnia: 2022-05-17
Nasze  maluszki poznały dzisiaj sposoby segregacji śmieci, zobaczyły śmieciarkę i siedziały za kierownicą samochodu. Bardzo dziękujemy Dyrekcji Zakładu Oczyszczania Miasta w Klawkowie oraz pracownikom firmy: Radkowi (...)
Ciekawe zajęcia z ekologii
Informacja z dnia: 2022-05-01
” ŻYCZENIA” Dziś słoneczko jasno świeci, ptaszek pięknie śpiewa. A w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia. Wszystkim Mamom, wszystkim Tatom. Zdrowia, pomyślności, uśmiechó (...)
Wiersz i piosenka Maj
Informacja z dnia: 2022-05-01
"Czerwień to miłość, biel serce czyste, piękne są nasze barwy ojczyste"    (...)
Święto Flagi