facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2022-05-26
24 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której grupa średniaków zaprezentowała swój program artystyczny. Po występie były życzenia, prezen (...)
Dzień Mamy i Taty
Informacja z dnia: 2022-05-21
Narysuję na kartce granatowe bratki. To dla Ciebie Mamusiu, bo dziś jest Dzień Matki. I usiądę cichutko Tobie na kolanach. I przytulę się mocno – jesteś skarbem dla nas. Za radości, za smutki, za Twe do (...)
Przygotowania do Dnia Mamy i Taty
Informacja z dnia: 2022-05-18
" Kto czyta książki czyje podwójnie" Podczas zajęc dzieci dowiedziały się gdzie ksiązkę można kupić, a gdzie wypożyczyć. Tego dnia wszystkie nasze zajęcia, zabawy i działania związane były z ksiązką.& (...)
Zajęcia z książką w tle
Informacja z dnia: 2022-05-09
Bije dzwon na alarm, już śpieszą strażacy. Czasem w nocy – ze snu, czasem w dzień – do pracy. Śpieszą na ratunek: tam płonie zagroda! Gra trąbka – a czerwień lśni na samochodach. Pierwsi na miej (...)
Dzień Strażaka
Informacja z dnia: 2022-05-06
Wszystkie przedszkolaki poznały sposoby segregacji śmieci, zobaczyły śmieciarkę i siedziały za kierownicą samochodu. Bardzo dziękujemy Dyrekcji Zakładu Oczyszczania Miasta w Klawkowie oraz pracownikom firmy: Radkowi, Seb (...)
W służbie człowiekowi
Informacja z dnia: 2022-05-01
Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzanie zainteresowań czytelniczych. W miniony czwartek przedszkolaki wybrały się do Biblioteki Miejskiej w Chojnicach. Dzieci z wielkim zainteresowaniem przyglądały się ks (...)
Wizyta w Bibliotece