Zuchy
Czy znasz swoje miasto i region?
Informacja z dnia: 2024-01-27

26 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się XXIII Edycja Konkursu regionalnego pt,, Czy znasz swoje miasto i region?” Dzieci z grupy zuchów i straszków zaprezentowały się w pięknych programach artystycznych. Śpiewały piosenki w języku kaszubskim, z zaangażowaniem zatańczyły kaszubskie tańce i recytowały wiersze, które wcześniej przygotowały na XIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Wierszy i Fraszek Ewy Warmowskiej .  Gratulujemy naszym przedszkolakom. Reprezentanci najstarszych grup w przedszkolu wykazali się ogromną wiedzą o swoim mieście i regionie, bezbłędnie odpowiadając na wszystkie pytania. Do konkursu plastycznego zostały zaproszone dzieci z Chojnickich przedszkoli. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom konkursu.

/p>

foto-011-l/