Zajęcia otwarte dla rodziców
Informacja z dnia: 2016-04-11

Zajęcia otwarte to jedna z form współpracy przedszkola z rodzicami. Rodzice uczestnicząc w nich mogą obserwować zachowanie swojego dziecka na tle grupy. Takie zajęcia pozwalają również na śledzenie postępów własnego dziecka w zakresie osiąganych kompetencji fizycznych, umysłowych czy społecznych. Dnia 8 kwietnia 2016r. dzieci z zerówki 5-godz. zaprosiły swoich rodziców do przedszkola na zajęcia otwarte o tematyce wiosennej. Na początku odbyły się zajęcia z rytmiki prowadzone przez Panią Magdalenę Ubowską. Później uważnie wysłuchały opowiadania i poprawnie odpowiadały na pytania dotyczące czytanego tekstu. Na zajęciu dzieci utrwaliły nazwy pór roku oraz jakie są zwiastuny wiosny. Bardzo dobrze poradziły sobie z zadaniami matematycznymi. Na zakończenie wspólnie z rodzicami wykonały obrazek plastyczny na temat "Wiosenna łąka". Okazało się, że nie tylko nasze dzieci mają ogromny talent plastyczny ale również ich rodzice, którzy z zapałem przystąpili do pracy.