Informacja z dnia: 2019-06-21
Dzieci , które po wakacjach idą do szkoły w środę żegnały przedszkole. Tego dnia odwiedziła nas również  młodsza grupa starszaków, która osobiście chciała ich pożegnać, dać upominki, żeby (...)
Informacja z dnia: 2019-06-17
W dniu 13 czerwca grupa z zerówki zaprosiła panią bibliotekarkę . Celem spotkania było: zapoznanie z zawodem bibliotekarza, rozbudzenie zainteresowania książkami, rozwinięcie potrzeby chodzenia do biblio (...)
Wizyta Pani bibliotekarki w przedszkolu
Informacja z dnia: 2019-06-05
Dnia 6 czerwca odbyła się Miejsko-Gminna Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków. Nasze przedszkole reprezentowało ośmioro dzieci z najstarszych grup. Olimpiada miała na celu integrację przedszkoli, doskonalenie umi (...)
Olimpiada Sportowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym  nr 3 w Chojnicach
Informacja z dnia: 2019-06-04
  4 czerwca grupa zerówki  udała się na wycieczkę do Chaty Kaszubskiej w Brusach - Jaglie. W Chacie Kaszubskiej brali udział w warsztatach ,,Kapuściane przygody" oraz ,, Ogniste wafle" . Cel (...)
Wycieczka do Brus Jaglie
Informacja z dnia: 2019-06-03
  Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Dzień obfitował w liczne atrakcje: zabawy (...)
Wszystkie dzieci nasze są – Dzień Dziecka w Przedszkolu
Informacja z dnia: 2019-06-01
 Wiersz -Dzieci świata   W Afryce w szkole na lekcji, Śmiała się dzieci gromada, Gdy im mówił malutki Gwinejczyk, Że gdzieś na świecie śnieg pada. A jego rówieśnik Eskimos, (...)
Wiersz i piosenka - Czerwiec